Allegro

officer997

New member
Witam,

Chciałbym zakupić telewizor z Allegro, dokładnie Sony KDL-46EX500, ceny wahają się od 3650 do 4600 zł. Czy za najniższą ceną nie kryje się jakiś podstęp, ściślej mówiąc czy nie jest to jakaś podróbka lub inny przekręt. Czy będzie do bezpieczny zakup.

Pozdrawiam
 

triksi

New member
Podłączam się do pytania. jest nawet zestaw sony 46ex500 + PS3 250gb za 4500zł. Cena śmiesznie niska, ale wiadomo jak to jest....
 

kapsell

New member
Bez reklam
Jesli specyfikacja szczegolowa sie zgadza, nie jest uzywany (a moze jest, warto sprawdzic czas pracy) ma gwarancje i nie ma innych ukrytych wad - to brac.
Ze sklepu (internetowego) masz prawie calkowita (zdarza sie i nie...) pewnosc ze to co kupujesz jest w 100% zgodne z tym co opisuja.
Od osob prywatnych inna sprawa...
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Zauważ że większość sklepów sprzedających rtv można znalezć zarówno na Allegro ,jak na Skąpcach , Ceneo ...... i wielu innych. Warto poczytać opinie klientów którzy dokonali zakupu u danego sprzedawcy (co do komentarzy odnośnie sklepu Allegro mi się wydaje wiarygodniejsze) zadzwonić i upewnić się jak wygląda gwarancja , regulamin sklepu( zwroty). sobiście zakupiłem różne towary i jak na razie nie miałem żadnych problemów:lol: ani z jakością , ani gwarancją.
 
Do góry