Allegro - aukcje.

debeef

New member
Bez reklam
Świąchy mają złą sławę...raczej bym z tamtych rejonów nic nie kupował...nie obrażając nikogo z tamtąd...
 

ps_user

New member
Bez reklam
Większość kupujących powinna mieć już dysk u siebie, więc można by zapytać czy sprzęt działa.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Sorry ale czego Wy się spodziewacie za 35 zł?
To jest masówa, komu by się chciało to wszystko sprawdzać.
Dostaje pozytywy bo w aukcji jest jasno powiedziane co i jak jak komuś nie pasuje to nie kupuje - proste.

Pozdrawiam,
 

debeef

New member
Bez reklam
Zgadzam się z Masta przy tej cenie kupisz 3 i jak jeden będzie działał to i tak jesteś do przodu...moje obawy tyczyły się tylko miejsca działania sklepu...co nie miało znaczyć że coś z samym sklepem jest nie tak...
 

rychu

New member
napisali że nie przyjmują zwrotów, ciekawe jak to się ma do sprzedaży internetowej gdzie jest zagwarantowane 10 dni na zwrot?
 

debeef

New member
Bez reklam
powienien wystawiać jako uszkodzone i nie byłoby problemu, a tak to chyba można mu zwrócić...
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jest napisane wyraźnie, że urządzenia są używane, nietestowane, ich stan techniczny nie jest znany - kupujący biorąc udział w aukcji akceptuje taki stan rzeczy.

Faktem jest, że jeśli sprzedają to jako firma to 10 dni na zwrot bez podania przyczyny ich obowiązuje.

Pozdrawiam,
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Jest napisane wyraźnie, że urządzenia są używane, nietestowane, ich stan techniczny nie jest znany - kupujący biorąc udział w aukcji akceptuje taki stan rzeczy.

Faktem jest, że jeśli sprzedają to jako firma to 10 dni na zwrot bez podania przyczyny ich obowiązuje.

Pozdrawiam,
Jeśli sprzedaje Ci osoba fizyczna (te 10 dni dotyczy przedsiębiorców, podobnie jak niezgodność towaru z umową)...

Pozostaje pytanie, kim jest ów "przedsiębiorca". W tym przypadku bez problemów powinno obowiązywać 10 dni na zwrot (chociaż koszty przesyłki mogą przekroczyć koszt towaru).
 
Ostatnia edycja:

debeef

New member
Bez reklam
Jeśli sprzedaje Ci osoba fizyczna (te 10 dni dotyczy przedsiębiorców, podobnie jak niezgodność towaru z umową)...

Pozostaje pytanie, kim jest ów "przedsiębiorca". W tym przypadku bez problemów powinno obowiązywać 10 dni na zwrot (chociaż koszty przesyłki mogą przekroczyć koszt towaru).

Kiedy odpisywałem pojawiła sie twoja edycja...która nadała sensu wypowiedzi...
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
@pejotpe

A teraz powoli przeczytaj sobie moją wypowiedź, następnie przeczytaj swoją wypowiedź.
Zastanów się moment i usuń tego bezsensownego posta.

Pozdrawiam,
 

k0val

New member
nie wiem czy czytaliście wszystkie jego komentarze parę pozwolę sobie zacytować

mpfilipowicz (31) (Kupujący) Neutralny pon 01 lut 2010 13:08:40 CET 884135216

PISZĘ KOMENTARZ DOPIERO PO KILKU DNIACH ZE WZGLĘDU NA TO, ŻE PO ZAMONTOWANIU DYSKU ZASILACZ SIĘ SPALIŁ ,ZWARCIE NA DYSKU. CUD ŻE PŁYTA GŁÓWNA SIĘ NIE SPALIŁA.DOSZŁY MI NOWE KOSZTY.ŻYCZĘ POWODZENIA W KARIERZE NA ALLEGRO

zbynko7 (4) (Kupujący) Neutralny pią 12 lut 2010 17:28:33 CET 905161737

Dysk niesprawny, przy okazji uszkodził komputer. Numer telefonu kontaktowego z księżyca. Odpowiedz na e-maila nie merytoryczna. Nie polecam!

Jak się okazuje kupując takie podzespoły na allegro nie tylko narażamy się na utratę pieniędzy.
Warto uczyć się na cudzych błędach ,właśnie szukałem nowego dysku i patrze teraz uważniej na aukcje i komentarze ludzi.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
To już lepiej kupić sprawdzony używany dysk od kogoś innego. Po za tym czy warto twardziela używanego kupować? To już nie taka droga zabawka jak kiedyś, że za każdy gigabajt się płaciło...
 

debeef

New member
Bez reklam
Niestety jesteśmy często strasznie pazerni i za 5 zł potrafimy mocno ryzykować...tu może cena jest dużo niższa, ale komentarze mówią same za siebie...
 
Do góry