Acer p1220 czy ktoś zna?

spamboy

New member
Nie przepadam za firmą Acer - mam stare, złe doświadczenia co do jakości tej firmy odnośnie laptopów. Jednak w rozwiązanie to kusi mnie cenowo i parametrycznie.

Jakie są wasze opinie na temat tego modelu?

Dla mnie (domowy, codzienny, wieczorny użytek) wydaje się być to ciekawy wybór, spełnia kilka moich założeń:
- cena 1500zł
- złącze hdmi
- rozdzielczość 1024x768 / (cyfrowo 1920x1080) (ujdzie)
- stosunkowo niedrogie lampy
- nie jest prądożerny
- lampy maja długą żywotność

Jakie macie krytyczne uwagi? Może lepiej szukać jakiegoś led-a, a może używany z dobrą lampą?

Proszę nie porównujcie do znacznie droższych modeli - to nie am sensu. Jeśli porada ma mieć sens, musi utrzymywać się w ramach dostępnych finansów. Margines może być max 200zł w górę.
 
Ostatnia edycja:

mits

New member
To może ja podpowiem,

mam taki projektor podłączony do kina domowego z odtwarzaczem Blu-ray oraz konsolą xbox 360. Dodam jeszcze, że mam dla porównania 60-calowy led tv full hd.

Jakość obrazu (płynność, kontrast, odwzorowanie kolorów, ostrość) jest więcej niż znakomita. Nawet
na konsoli, gdzie czasem użyto bardzo małą czcionkę, wszystko jest czytelne. Oglądanie filmów
to czysta przyjemność, nie zauważa się niższej rozdzielczośći ale frajdę z ogromnego i żywego ekranu - owszem. Aż chce się wejść w ten ekran:)
Gdybym miał kupować telewizor fullhd do oglądania filmów czy koncertów, zdecydowanie wybrałbym projektor, nawet taki dość prosty i tani jak ten acer. Acer wyświetla obraz w taki sposób, że nie mogę się do niczego przyczepić, choćbym chciał.

POLECAM! Nie ma się nad czym zastanawiać jeśli ma to być projektor w cenie do 1500-1600zł.
PS. Cena lampy to ok 650zł.
 
Do góry