ACER P1165E DLP SVGA + ekran

Jakub772

New member
Witam zakupiłem projektor z nową lampą ACER P1165E DLP SVGA 2400ANSI 2100:1 . Musze wspomnieć że jestem początkujący w tych sprawach i chciałbym otrzymać od was kilka rad . Czy projektor który zakupiłem jest dobry do domowego użytku , kosztował mnie 600 zł na allegro , ma on nowa oryginalna lampę. Nie za bardzo na razie mam fundusze na nowy ekran i chciałbym zrobić go na ścianie i nie wiem jakich farb użyć . Czytałem kilka postów i wiem że niektóre osoby eksperymentowały z różnymi farbami . Czy możecie polecić jakieś farby w niedużych cenach no i jakiej wielkości zrobić ekran?
Dziękuję za odpowiedzi :)
 

FunkyKoval

New member
Bez reklam
Powinienes zadac te pytania przed kupnem projektora, a nie po ;P Ten Acer to typowy projektor biurowy, a nie do kina. Oczywscie na tym projektorze tez mozesz ogladac filmy, ale musisz miec swiadomosc ze nie osiagniesz na nim tego co na typowym projektorze do kina domowego - gorsza reprodukcja kolorow itd... Za 1000zl jakis uzywany projektor 720p do kina pewnie bys wyrwal. No ale juz po ptokach bo projektor kupiles ;)
Co do ekranu to sam tez robilem ekran i polecam mieszanke "black window" - i jej janiejsze i ciemniejsze odmiany.
 
Do góry