ACER HD5350 czy OPTOMA HD65

kacperski

New member
Jak w temacie, jestem świeży w tej dziedzinie więc i pytań mnóstwo. Od 6 miesięcy rozglądałem się raczej za TV LCD46-50 cali. A od tygodnia zawładnęła mną myśl by walić tele i projektor względnie tani nabyć. Jestem na etapie wykańczania mieszkania więc okablowanie mogę sobie pociągnąć. Projektor ma wisieć pod sufitem, wys mieszkania 2,70 m. Podejrzewam, że ekran około 4 m od projektora. Co proponujecie z tych dwóch, wiem że Benq W500 już nie dostępny w dystrybucji więc wybór się zawęził. Bardzo będę wdzięczny za sugestie. Czy cztery metry dystansu to nie za dużo i projektor przewiduję nad głową oglądającego.:D
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
Jeśli około 4000 PLN za projektor to nie jest za dużo, to lepiej Optoma HD20. ;)
Jeśli budżet jest napięty, to wolałbym HD65 od Acera.
 

kacperski

New member
No właśnie cena, raczej mam zamiar się zmieścić poniżej 3000. Czy dając coś około 8 stów więcej za Optomę dostaję coś faktycznie wartego dorzucenia tej kwoty. Słyszałem że HD65 jest trochę głośna podczas pracy.
 

gobi123

New member
obecnie zaczynam remont wdomu który zajmie ze dwa miesiące więc nie będe oglądać, potem zamierzam coś kupić full hd do 5000-6000tyś ,tw680 za 2900 sprzedam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
może poczekaj na nowy JVC 550:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=43225
Ma być podobny
047_P1230035.JPG
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
kacperski napisał:
No właśnie cena, raczej mam zamiar się zmieścić poniżej 3000. Czy dając coś około 8 stów więcej za Optomę dostaję coś faktycznie wartego dorzucenia tej kwoty. Słyszałem że HD65 jest trochę głośna podczas pracy.


Sam posiadam Optome HD 65 i faktycznie jest troche glosna, jednak jesli korzystasz z kina domowego, konsoli, to nie preszkadza szum wentylatora.
 
Do góry