9206 2021 vs 88x7 2022

Tom8899

New member
Dzień dobry czy ktoś może pomóc doradzić? stoję przed trudną sytuacją ponieważ szukam telewizora z ambilight w 120 Hz 55 cali.

Pojawiła się promocja w rtveuroagd na 4 tyś za 55PUS9206 i wciąż się waham z zakupem ponieważ niedługo wejdzie nowa linia 2022 88x7 która również będzie zawierać 120 Hz i ambilight, niestety z tego co widzę już tylko z głośnikami 2.0. Na korzyść modelu 9206 przemawia do mnie audio 2.1 50W które powinno być imponujące ponieważ moje doświadczenia przez całe życie opierają się na telewizorach pokroju 2x 5W czy 2x 10W z typowymi papierowymi pukawkami. Natomiast ze specyfikacji na serię 88x7 przemawia do mnie silnik P5 Gen 5 AI oraz najprawdopodobniej zaawansowany direct led z znacznie nowocześniejszym wygaszaniem? (czy ktoś może potwierdzić tą informację? nie dostrzegam jej w specyfikacji, to będzie te nowe wygaszanie o którym się tyle mówi?).
Kod:
https://toengel.net/philipsblog/wp-content/uploads/2022/02/2022-02-04_Toengels-Philips-Blog_Philips-TV-Overview-Range-Line-up_2022.png

Czy między silnikiem P5 Gen 5 AI a Gen 1v2 będzie znaczna różnica?
Jak dobrze rozszyfrowałem stary model 9206 posiada tylko podstawowe direct led? lecz nie okrutne edge led.

Oczywiście najbardziej zależy mi na obrazie, zwłaszcza skalowaniu telewizji naziemnej/cyfrowej (nie internetowej). Miałem w swoim życiu kilka mocnych przesiadek, w tym z Edge na Direct LED czy TN na IPS. Obecnie mocno sobie cenie VA jak i zarówno IPS w 120 czy nawet 144 Hz (z takich monitorów korzystam na co dzień do gier i nie tylko). Jednak również jestem świadom że system audio 2.1 potrafi zdziałać cuda.

Koszmarna decyzja...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ok a kiedy planujesz zakup?
Philips 55pus9206 masz przecież dla niebieskich członków forum w specjalnej ofercie i to z pakietem.
Taniej niż to co podałeś .
 

Tom8899

New member
Ok a kiedy planujesz zakup?
Philips 55pus9206 masz przecież dla niebieskich członków forum w specjalnej ofercie i to z pakietem.
Taniej niż to co podałeś .
Właściwie to jestem w stanie cierpliwie poczekać (chociaż obecna promocja za 4 tysiące kusi na zakup 9206) jeśli rzeczywiście w nowych modelach będzie wygaszany direct led, aczkolwiek jednocześnie nie chcę również wydawać znacząco więcej złotówek niż te plus minus 4 tysiące.

Nie mogę się dokopać do informacji jaki to będzie direct led w nowych modelach oraz jakie będą ceny.

Dla niebieskich członków forum? a to forum ma jakiś własny sklep z konkurencyjnymi cenami?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Niebieski czyli zalogowany w Klubie HDTV.
W sprawie oferty dla niebieskich napisz proszę na PW
 

Tom8899

New member
Pw

Dzień dobry zgłaszam się na prośbę jakie są dokładnie warunki niebieskich członków? o co chodzi z pakietem w przypadku tego telewizora? jest tu jakiś sklep forum? Ma Pan może informacje odnośnie podświetlenia w nowej serii? to będzie direct led zwykłe czy wersja zaawansowana z wygaszaniem :?:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
PW to prywatna wiadomość.
Napisz proszę na PW dostaniesz ofertę z pakietem dodatkowym gratisów.

Informacje masz w wątku o modelu modelu.
 

AgentCiacho

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chciałbym podbić temat, bo stoje przed podobym wyborem. Czy inwestować w zeszłoroczny model czy czekać aż pojawią się nowsze modele. Szukam telewizora do XsX i filmów
Pozdrawiam.
 
Do góry