829b,809c lub ?

trololo

New member
Witam
Panowie,proszę o wyrozumiałość i pomoc w jeszcze jednym aspekcie.Różnica między 50' w829b a 809c w euro agd wynosi 400zł.Czy biorąc pod uwage tegoroczny model lepiej dopłacić?Input lag na tym samym poziomie jak i obraz?Może macie jakieś testy 809c? Pomóżcie i doradźcie i daje spokój.TV konsola+sport tak jak pisalem,budżet max 4tys.Jeśli możecie mi coś polecić innego to również jestem otwarty na propozycje.:confused:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nowy 809 prezentuje się lepiej, ma lepsze podświetlenie i lepszą czerń.
Ma też Androida i świetnie śmiga w aplikacjach a obraz nawet z normalnego bitrate extra.
Jesteśmy w trakcie testu. Jedyny problem był z napisami na filmach ale po wczytaniu aplikacji MXplayer śmiga aż miło.
Super zabawa, świetne skalowanie, bardzo dobry dźwięk.
Jest w extra ofercie z kalibracją profesjonalną gratis.
 

PeterMac

New member
Bez reklam
Nowy 809 prezentuje się lepiej, ma lepsze podświetlenie i lepszą czerń.
Ma też Androida i świetnie śmiga w aplikacjach a obraz nawet z normalnego bitrate extra.
Jesteśmy w trakcie testu. Jedyny problem był z napisami na filmach ale po wczytaniu aplikacji MXplayer śmiga aż miło.
Super zabawa, świetne skalowanie, bardzo dobry dźwięk.
Jest w extra ofercie z kalibracją profesjonalną gratis.
Oj nie powiedziałbym robiles porównanie jeden obok drugiego z pomiarami ?, jest wręcz przeciwnie

Sony W800C Review (KDL50W800C, KDL55W800C)
Sony W800B Review (KDL50W800B, KDL55W800B)

Z testu wychodzi ze W800B względem W800C ma lepszy kontrast/czerń, równiejsze podświetlenie, znacznie wyższy poziom luminacji, znacznie niższy inputlag.
 
Ostatnia edycja:

mk1234

New member
Co do softu to prawda- android dziś mi się zamulił ,wystrczyło tv zresetować i działa ok ,ale niestety przed sony ( a raczej google) dużo optymalizacji czeka ... ale poza tym system ma całkiem sporo możliwości i cały czas jest rozbudowywany. Jedyne z czym mam problem to połączyć się widi przez pc i mi3 , z g2 działa bez problemu- ciekawe dlaczego ...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bo miracast dział szybko i sprawnie.
A u mnie Android w Sony działa sprawnie.
Jest mniej aplikacji niż w Philipsie, ale podają ze weryfikacje aplikacji google do telewizorów trwają codziennie i codziennie będą ukazywać się nowe .
No właśnie prawie codziennie idzie aktualizacja.
Ale jakość jest bardzo dobra. Testy Sony w809 i X8309 na dniach bo właśnie kończę.
 

zonewalker

New member
Dołączam się do tematu z pytaniem o androida i ogolnie soft w 809c, może się ktoś wypowiedzieć jak to wszystko działa na dzień dzisiejszy ?
 
Do góry