65pus7601 brak połączenia z telefonem

dzardzi

New member
Witam. Jak w temacie nie mogę połączyć telefonu z Tv zarówno przez dlna jak i miracast. Telefon nie widzi telewizora. Może trzeba coś w Tv ustawić? Telefon to lg G4.
Poza tym problemem jestem bardzo zadowolony z zakupu. Telewizor przed kalibracja a i tak wyświetla super obraz. Zaznaczam że nie jestem mega hd maniakiem 😜 więc bardziej wybredni użytkownicy może mieliby odmienne zdanie. Super czerń , ambilight powala i nawet moja żona, która nie zwraca uwagi na takie gadżety zrobiła WOW 😁 Jestem mile zaskoczony sygnałem sd z cyfrowego polsatu - balem się że będzie dużo gorzej. Kanały hd super nawet z dwóch metrów. 4k na netflixie czy youtube bajka - chyba bez hdr ale dla mnie i tak przepaść z dotychczasowymi doznaniami :) . Czasem jednak obraz jakby się rozmywał i zastanawiam sie czy to wina nagranego materiału za wolnego internetu ( internet mobilny orange ) czy może telewizora. Pilot z klawiaturą i wybieraniem głosowym przypadł mi do gustu. Prosty, funkcjonalny i i całkiem ładny [emoji14] . Matryca równo podświetlona - jak dotychczas nie zaobserwowalem żadnych chmurek plam czy pasów. Ogladam właśnie biegi narciarskie , pokój mocno nasłoneczniony i również jestem zadowolony , tv radzi sobie dużo lepiej niż jego poprzednik. W menu się jeszcze za bardzo nie zagłębialem ale wydaje się również być proste i intuicyjne. Podłączylem pendriva od razu go odczytał , bez problemu odtworzył film i napisy. Wszyscy straszyli lagami w philipsach. Odpukac nic takiego nie odnotowałem , wszystko hula bez zająknięcia. Również odpalenie tv przebiega bardzo szybko. To tak na szybko. Brakuje tylko łączności z telefonem co dla mnie kest podstawą. Mam nadzieję że ktoś pomoże.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry