65 cali bez androida

Krzysiek_L

New member
Cześć

Potrzebuje pomocy w doborze TV do salonu. Odległość od TV 3,5 m, żródło w tygodniu głównie satelita i netflix w weekendy filmy BR.
Generalnie im mniej wydam tym lepiej :) początkowo zakładałem budżet do 5 tys, ale jeśli uważacie, że warto dołożyć to mogę go rozszerzyć do max 9 tys

Zależy mi na jak najlepszej "realnej" (a nie na papierku) jakości przy filmach 4K, funkcjach smart (w tym IoT) opcjonalnie Airplay2


Z racji założenie braku androida rozumiem, że w grę wchodzą tylko samsung i lg. Wstępnie wytypowałem sobie poniższe modele


LG 65SK8100
Samsung UE65RU8002U


Samsung QLED QE65Q6FAM
LG OLED65B8PLA

Samsung QLED QE65Q70RAT
LG OLED65C8PLA

Ewentualnie
Samsung QLED QE65Q9FNA
Ale to już max budżetu

Z góry dzięki za pomoc
 

Krzysiek_L

New member
Ok dzięki, ten OLED mnie najbardzej kusił - waham się tylko ze względu na brak HDMI 2.1 i wsparcia dla Airplay, no ale cena C9 to juz kosmos :(
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz specjalne oferty dla niebieskich:
- Philips 65Oled 803 za 8299 zł
- LG Oled 65B8 za 6999 zł
- Samsung 65Q70R za 7500 zł
- LG Oled 65C8 za 7999 zł
- LG 65SM9000 za 7999 zł
 

Krzysiek_L

New member
A co myślicie o Panasonic FZ800E lepszy od LG C8? Generalnie jestem na 90% pewn,y że chce iść w OLED (w dalszym ciągu android mnie przeraża) i byłem prawie pewny na tego C8, ale pojawiły się pytania...
Czy warto dopłacać do C8, a może lepiej nie szaleć z kasą i brać B8, może jednak wszystkie nagrody Panasonic są warte znaczącego zwiększenia budżetu, skoro już rozważam wydać więcej kasy to może poczekać na C9 - ahh a miało być tak łatwo i przyjemnie :)
 

barburian

New member
Bez reklam
Kup najtańszego OLED-a czyli 65B8, a resztę kasy odkładaj i zbieraj na OLED-a 77 cali którego kupisz za 5 lat i to będzie docelowy TV . Ceny na OLEDy 77 cali powinny zejść do poziomu 12-14 tyś za 5 lat , a może będą tańsze....
 
Do góry