60PK250 vs. 60PK950

Stanleytli

New member
Czy pomiedzy tymi modelami jest duza roznica w jakosci obrazu.
Nie interesuja mnie dodatki jak odtwarzacz czy Wi-Fi,
Chdzi glownie o jakosc obrazu.
Pozdrowienia
 

cactusek

New member
Bez reklam
Adrian nie przesadzaj, róznica głównie w filtrze. W ciemnym pokoju telewizory mają porównywalny obraz, niektórzy nawet twierdzą że pk250 lepiej sobie radzi w pewnych warunkach. Oczywiście w dzień pk250 wypada o wiele gorzej bo nie ma filtra.
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Adrian nie przesadzaj, róznica głównie w filtrze. W ciemnym pokoju telewizory mają porównywalny obraz, niektórzy nawet twierdzą że pk250 lepiej sobie radzi w pewnych warunkach. Oczywiście w dzień pk250 wypada o wiele gorzej bo nie ma filtra.
Przyglądałem się Pk250 dość długo...oczywiści może to tylko wrażenie,ale różnica jest spora.Gdybym miał wybierać to jednak 60Pk550 za 5409zł, jeśli już bez filtra.:)
 

cactusek

New member
Bez reklam
Ja czytałem testy osob ktore miały oba telewizory w domu, kalibrowały je i różnicy w nocy nie było na korzyść pk950.
 

Adrian85

New member
Bez reklam
No ale oprocz filtra masz jeszcze kupe gadżetów typu wifi, jakies DLNA, drogą obudowę, cieńszy panel i inne bzdety :)
Nie chodzi o ''dodatki'',widziałem go na SD i nie bardzo mi się podobało,może dlatego że na 60'',może sygnał słabszy,nie wiem.Na BR spoko,ale JA bym go nie kupił :)
 

Stanleytli

New member
Chyba w tych pieniadzach i tym rozmiarze nic lepszego sie nie kupi niz 60pk950. A jeszcze mam pytanie UK wersja 60PK990 to jest to samo co 60PK950 na kontynencie?
 
Do góry