600hz w 50pv350?

oczkot

New member
Witam kupiłem LG 50pv350 i mam pytanie czy jest w niej możliwość ustawienia odświeżania obrazu,? w moim starym Panasie 42 jest taka możliwość w LG nie mogę znaleść.
Dodam,że myślałem że lepiej będzie wyglądał obraz w PV zasugerowany dobrymi komentarzami:-(
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Witam kupiłem LG 50pv350 i mam pytanie czy jest w niej możliwość ustawienia odświeżania obrazu,? w moim starym Panasie 42 jest taka możliwość w LG nie mogę znaleść.
Dodam,że myślałem że lepiej będzie wyglądał obraz w PV zasugerowany dobrymi komentarzami:-(


to nie jest plazma slynąca z super jakości obrazu... niskiej ceny tak ale nie obrazu :p
 

digitalus

Banned
Witam
Z starszych postow kolegi oczkot wynika ze posiada telewizor TH-42PV80. Rozdzielczosc tego telewizora to 1024 x 768 .Druga sprawa to ekran jest mniejszy o 8 cali. Co z tego wynika?Przeskalowanie sygnalu sd do nizszej rozdzielczosci telewizora to lepsza jakosc obrazu.
Kanaly sd na pewno beda prezentowac sie lepiej TH-42PV80 , to juz kolejny przyklad. Kolega oczkot tez to potwierdza .Jesli porownamy telewizor o jeszcze nizszej rozdzielczosci np 850x480 to panasonica pokona np plazma daewoo.
przyklad
http://www.hdtv.com.pl/forum/592350-post539.html
oczywiscie tez to potwierdzam bo mam taka mozliwosc.
50pv350 to dobry telewizor ale jesli mamy mozliwosc porownania z telewizorem o nizszej rozdzielczosci to zauwazymy roznice.Tak bedzie w kazdym przypadku.Nie bede wspominal o lcd bo tam jest masakra:)Oczywiscie tez trzeba posiadac porownanie.
 
Ostatnia edycja:

Soryu

New member
Bez reklam
...pomijając fakt, że ta plazma (i chyba żaden tv) nigdy nie osiągnie 600-hercowej częstotliwości odświeżania.
 

oczkot

New member
Hm....mam N-tv i ps3 nie tylko sd i moim zdaniem PV od koncernu LG jest na bardzo na niskim poziomie porównując plazmowy ekran Panasonica z przed 3 lat Panowanie, to jest porażka i nadmieniam,że nie jestem żadnym fachowcem w tej dziedzinie i są to moje oceny wzięte z życia a naprawdę widziałem różne plazmowe matryce i 50pv350 jest z nich na najgorszym poziomie. , chociaż ustawiłem go zgodnie z najlepszymi ustawieniami 20 pkt jakie istnieją na forum.
Ten tv jest porostu nudny.
Pomóżcie jeśli możecie.
A miałem możliwość kupić Pana 50G30E w 50 calach i pragnę się przysiądź,że żałuje teraz tych 1000zł z ręką na sercu.nawet jakby mi mieli rękę odrąbać :)
Pzdr.
 

don111

Banned
pewnie skopane ustawienia kolorów masz, każdy egzemplarz może mieć inne nastawy aby uzyskać identyczny obraz...
nie wiem co lepszego w PV80 widziałeś, poza tym że pewnie lepsza jakość SD była (mniejszy ekran), kolory są lepsze w LG od Panasonica z tamtego okresu (miałem PY)
 

oczkot

New member
Moze być że to wina ustawień,jeśli znajdę jakieś inne to je wklepie i dam znać.
Może ma ktoś takowe to poproszę.
 
Do góry