>60"

Siemano

Member
Apetyt rosnie w miare "przegladania sklepow i forum" hehe a wiec pytanie do wszystkich ktorzy nie sa zieloni w temacie.
Jaki model na dzien dzisiejszy rządzi w tych rozmiarach, a moze jakas premiera zbliza sie wielkimi krokami.
Przymierzalem sie do Pionka 6090h, lecz tu gdzie mieszkam juz wyprzedany :(

Pokoj srednio oswieltony. Przewaznie rolety zaciagniete bo parter.
Kanapa 4 m od TV.
Zrodlo: PC>HDMI>Yamaha 663>HDMI>TV
Material: PC:1080p mkv, ts. - 80%
+ N-ka HD -10%
+ telwizja SD- 10%


Budzet do 15 tys zl ,ale wiadomo, ze jesli da sie taniej to chetnie.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do pisania w moim temacie.
 

adam-ant

New member
Wow :eek: Z takim budżetem prosiłbym pewnie o prezentację. Przykładowe modele (o ile będą dostępne do prezentacji):
Samsung PS58B850
Samsung PS63B680
Panasonic TH-58PY800P

Z uwagi na twoje potrzeby (PC - 80%) wiele osób poleci pewnie LCD, ale skoro z PC puszczasz głównie filmy, to nie przejmuj się tym wcale i bierz plazmę :)

Pozdrawiam
 

Siemano

Member
Wow :eek: Z takim budżetem prosiłbym pewnie o prezentację. Przykładowe modele (o ile będą dostępne do prezentacji):
Samsung PS58B850
Samsung PS63B680
Panasonic TH-58PY800P

Z uwagi na twoje potrzeby (PC - 80%) wiele osób poleci pewnie LCD, ale skoro z PC puszczasz głównie filmy, to nie przejmuj się tym wcale i bierz plazmę :)

Pozdrawiam

Wlasnie prygladalem sie na necie Samsung PS63B685, ciezko o jakas porzadna recke tego sprzetu. Czytam watki na avforums.
Pisza tez tam ze Panasonic za jakis czas ma wypuscic modele z technologia z kuro. Ciekawe ile to bedzie kosztowac i jak sie bedzie spisywac.

Kiki wiesz moze kiedy wejda modele Panasonica z technologia z Kuro?
 
Ostatnia edycja:

mat74

Well-known member
Bez reklam
Kanapa 4 m od TV.
Zrodlo: PC>HDMI>Yamaha 663>HDMI>TV
Material: PC:1080p mkv, ts. - 80%
+ N-ka HD -10%
+ telwizja SD- 10%

przy takich proporcjach daj sobie spokoj z TV i zrob sobie
prawdziwy pokoj kinowy !
projektor i ekran 92 " -100"
do 15 tys. kupisz naprawde niezlej klasy sprzecior
 

Siemano

Member
Mat dzieki za odpowiedz.
No widzisz z tym pokojem oddzielnym na kino musimy poczekac az sie przeprowadzimy do domku jednorodzinnego. Narazie ogladamy w sporym salonie i do tego tylko mamy sypialnie.
Nad projektorem tez sie zastanawialem. Ale poczytalem ze jak sie ma juz dobry projektor to i trzeba miec sciany pomalowane na czarno najlepiej, a z salonu nie moge zrobic czarnej jaskini :) Mamy tez olbrzymie okna od podlogi do sufitu. Mamy rolety ale nie te, co calkiem zaciemniaja.
Tak wiec narazie z projektorem poczekamy. Jak bede budowal pokoj kinowy to zadzwonimy po ekipe Kikiego i oni zrobia to profesjonalnie.

Wracam do tematu telewizorow.
Mam teraz samsunga 46 cali. Kupujac nowy np 50-55 cali mysle ze nie bedzie tego efektu "wow" przy przesiadce.
Wiec minimum 60 cali, no 58 moze...
Mialem wielka chrapke na kuro 6090h ale sie spoznilem z tym bo juz ich nie maja na stanach magazynowych.
Modele ktore sa dostepne:
Samsung PS-58B855
LG 60PS8000
Samsung PS-63B685

Panasonic TH-65PZ700 E
Panasonic TH-65PY700 E

Jesli zejsc nizej z rozmiarem to dobrze wypadajace w testach modele:
Toshiba 55SV685D
Philips 52PFL9704H -jak narazie jest do zamowienia ale nie znalazlem nigdzie na magazynie.

Napiszcie o ktorych od razu zapomniec. A ktory jest faworytem.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
faworyt jest tylko jeden.
Sharp 52 XS1 -składany elitarny model ręcznie w Japonii.
Cena specjalna dla niebieskich.
Wygrywa ostatnio ( po obniżce) wszystkie prezentacje.
I mieścisz się w klasie cenowej.
 

motobartcompany

New member
Ostatnia edycja:

adam-ant

New member
faworyt jest tylko jeden.
Sharp 52 XS1 -składany elitarny model ręcznie w Japonii.
Cena specjalna dla niebieskich.
Wygrywa ostatnio ( po obniżce) wszystkie prezentacje.
I mieścisz się w klasie cenowej.


Skoro to taki gruby kozak, to może jakiś teścik? Chętnie bym poczytał o nowym faworycie (PFL9704 zdeklasowany !?!).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
test nie był robiony - bo do niedawna ten telewizor kosztował 45.000 zł .
Więc nie było żadnego sensu porównywać go z innymi.
 

Siemano

Member
Udalo mi sie znalezc sklep gdzie maja ostatnie 2 sztuki Pioneera PDP-LX6090h. Po przeliczeniu na zlotowki wyniesie mnie to ok 16 tys zl.
Teraz po pierwsze moja dziewczyna dostala prawie apopleksji hehe jak jej powiedzialem ile mogla by sie dolozyc hihi.
A druga rzecz jaka mi znosi sen z powiek to to czy nie dostane jakiegos TV z demo, ktory swiecil gdzies na wystawie w sklepie.
Zanim zamowilem Tv to dzwonilem i pisalem i zapewniaja mnie ze TV jest nowka blaszka.

Czy znacie jakis sposob zeby sprawdzic czy TV byl uzywany wczesniej. Poczytalem troszke na forach ze godziny mozna sprawdzic ale trzeba miec "kod serwisowy i kabelek". Czy instnieje jakis inny sposob albo cos po czym mozna poznac?
Przez rece niektorych z Was (np Kikiego) przewinelo sie tysiace telewizorow, macie swoje sposoby i doswiadczenie.
Na co zwracac szczegolna uwage oprocz odbic paluchow albo rys. I czy w momecie gdy okazalo by sie ze TV rzeczywiscie byl wczesniej uzywany czy mam jakies prawa do oddania go albo wymiany? Czy mam otwierac paczke razem z kurierem? Jak sie zabezpieczyc?

Serdecznie pozdrawiam i czekam na porady.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sprawdź gwarancję Pioneer Polska . W tej cenie to z mojej wiedzy - były bez takiej gwarancji.
 
Do góry