60-65 cali do 5500 zł BR/XOX/HDR

Damaran

New member
Telewizja UPC przez CI+, NETFLIX, HBO GO. Do tego podłączona konsola Xbox One X. Filmy BR rzadko ale zdarzają się. Klasyczny pokój południowy, telewizor bokiem do okna. Nie pytam o sugerowany rozmiar telewizora, pytam, czym warto się zainteresować w takim budżecie.

Aktualnie mam W755C (przez ostatnie 3 lata dzieliłem się poradami dot. Android TV na YT/tu na forum i na grupach FB)ale chyba czas podziękować temu telewizorowi i wskoczyć na 4k. Nie ukrywam że liznąłbym chętnie HDR ze względu na konsolę no i inne możliwości, ale jeśli ma to być niezauważalne to darujmy sobie. Oglądamy z żoną sporo telewizji (kanały HD) z pomocą modułu CAM (UPC) ale też cały czas w obrocie jest najwyższy pakiet Netflixa.

AndroidTV i Kodi to już rzadkość abyśmy uruchamiali z żoną więc jestem w stanie przeboleć brak Androida. Mój stosunek do marki sony jest taki że zawiodłem się na obsłudze klienta, wsparciu technicznym i wsparciu dla systemu. Nie mam jednak żadnych zastrzeżeń do samego obrazu w W755C.

Chętnie wybrałbym coś ze stajni Samsunga. Pasuje mi ich podejście do sprzętu a i sam kupuję wyłącznie Samsunga lub Boscha. Mam ogromne wątpliwości dot. Philipsa i ich jakości wykonania. Ambilight jara mnie strasznie ale po głębszym przemyśleniu uważam jednak że jest to zbędny gadżet u mnie chociaż telewizor wisi i będzie wisiał samotnie na ścianie. Warunki na Ambilight mam idealne.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czy masz 1000 zł na dopłatę 1000 zł do Oleda ?
Czy bez dopłaty szukamy LCD ?
 

Damaran

New member
Jeśli to nie Panasonic to mogę rozważyć, zawsze są raty 0% jak coś. Akurat na 3 lata :p To co, jak OLED to LG pewnie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nowy model - Oled Hitachi 65 HL9700 za 6499 zł
LG 65B8 masz za 6999 zł
 

agricola

New member
Akurat Philips ma bardzo dobrą jakość wykonania - w sensie materiałowym, jeśli oczywiście o taki pytałeś. :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips dostał RED DOT za wygląd -więc najwyższe wyrżnienie w Europie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To były modele 6561 sprzed 2 lat.
Teraz działają normalnie.
HDR działa.
 

jasssu

New member
Ogólnie uparłeś się na wielkość, w której wybór wciąż jest jednak nieco ograniczony, a więc z Philipsa będzie się nadawać zdaje się tylko model 803: który nie mieści się w budżecie, ale akurat z tym HDR i z kurzem jest tak jak pisze kiki: nie ma tego w nowszych modelach.
 
Do góry