55w805 czy 55w905 - watro dopłacić 2 tys zł ? Proszę o Pomoc

dante0706

New member
Witam czy może ktoś z użytkowników miał podobny problem przy zakupie do mojego?
Czyli warto dopłacić około 2000 zł do modelu W9 (55cali), który ma podobno przesadzone kolory (podobno mogą denerwować po jakimś czasie) ale za to lepszą Czerń ? Mam straszny dylemat , każda rada naprawdę za wagę złota
 

SDman

Banned
Witam czy może ktoś z użytkowników miał podobny problem przy zakupie do mojego?
Czyli warto dopłacić około 2000 zł do modelu W9 (55cali), który ma podobno przesadzone kolory (podobno mogą denerwować po jakimś czasie) ale za to lepszą Czerń ? Mam straszny dylemat , każda rada naprawdę za wagę złota

Witam,

a może warto coś wypośrodkować, chociaż trzeba użyć innej firmy.
Telewizor PANASONIC TX-L55DT60E

Jeszcze tańszym rozwiązaniem jest plazma 55ST60, pod warunkiem, że dopuszczasz PDP.

Co do konkretnie Twojego pytania, kto może zadecydować za Ciebie ?
Jeden powie, że nie warto do W9 dopłacać dla kogoś innego to konieczność?
W9 powinien mieć poziom ceny 6,5 -7tys wtedy tak warto.
Mógłby dawać coś więcej np sporo lepszy dźwięk od W8, a tak nie jest.
W9 po kalibracji ma normalne kolory, tylko czy warto płacić za parametry które trzeba wyłączyć
Zostaje tylko czerń, głębia obrazu, kontrast to za to płacimy w W9 ale
np. PDP ST60 ma to na jeszcze wyższym poziomie i kosztuje sporo mniej .
Sam zdecyduj na czym Ci zależy zrób sobie listę pytań na które odpowiedz sobie sumiennie sam.

Pozdr.
 

prezy

New member
Bez reklam
W905 z pewnością różni się na plus od W805 jest to zauważalne na każdym kroku. Ale czy ta różnica jest warta 2k,
to już musisz sobie odpowiedzieć sam.
Chcesz radę na wagę złota to masz:
Odpowiedz sobie co jest dla Ciebie najważniejsze w Tv, bajery, wodotryski, multimedia czy jakość obrazu. Tv jest dla Ciebie nie dla testów i sprzedawców.
To ty masz być na 100% zadowolony. Każdy z nas jest inny i ma inne potrzeby i wymagania.
 
Do góry