55", VA, z wyjściem słuchawkowym

mmcki

New member
Już wybrałem model telewizora, już prawie składałem zamówienie, już się witałem z gąską w ogródku i... zauważyłem, że wybrany Samsung UE55NU7452 nie posiada wyjścia słuchawkowego, podobnie jak inne modele tego producenta z serii 7xxx. A tak się składa, że do telewizora zamierzam podłączyć słuchawki bezprzewodowe (radiowe) Sennheiser RS 160, więc to wyjście jest mi niezbędne.

Telewizor w 95% do filmów i seriali, oglądanych bardzo późnym wieczorem/w nocy (czyt. w ciemności), więc preferowana matryca VA. Zacząłem więc znowu szukać, sprawdzać i jedyną sensowną alternatywą, którą znalazłem wydaje się Phillips 55PUS7303.



Czy w podobnej cenie (do max 2700 zł) znajdą się jeszcze jakieś inne godne polecenia modele 55" z matrycą VA i wyjściem słuchawkowym? A może jednak brać tego Samsunga i olać wbudowane SmartTV i podłączyć Fergusona ATV, który posiada wyjście słuchawkowe? To ostatnie rozwiązanie w sumie wydaje mi się coraz bardziej sensowne - do odtwarzania filmów z dźwiękiem DTS z domowego serwera tak czy siak potrzebny będzie tv box, bo ani Samsung, ani ten Phillips, nie posiadają dekodera DTS...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak , masz bardzo dobre modele Va :
- Philips 55PUS7303 za 2699 zł
- TCL 55C7026 za 2499 zł
- Toshiba 55U78 za 2299 zł
- TCL 55DP660 za za 2199 zł
- Thomson 55UC64 za 2199 zł
- TCL 55S7906 za 1999 zł
- Hitachi 55HZ6 za 2499 zł
Jak będziesz niebieski, masz jeszcze pakiet gratisów.
 
Do góry