55-65 cali, Budżet 2700- pomoc w wyborze dla mamy!:)

Gruby567

New member
Cześć grupowicze!

Jestem nowy, choć dużo śledziłem postów to na koniec jestem jeszcze bardziej rozdarty co wybrać...

Więc matula chce zakupić TV do salonu (korzysta do tej pory z 42 calowego LG). Oczywiście chce się przesiąść na większy.

Boi się, że 65 cali może być za duży? Jednak czytając utwierdzam się, że to tylko jej mylne obawy, a może się mylę?

Wszystkie informacje poniżej.

Proszę Was o pomoc by mamuśka była zadowolona przy spędzaniu czasu wolnego przy TV!

BUDŻET MAX - 2700zł.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 18m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 4m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1/2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne - zazwyczaj na wprost, czasami pod lekkim kątem (narożnik)
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać
6. Jak słońce świeci w pokoju ? pólnocny (delikatny zachód)
7. Jaki masz obecnie telewizor ? 42 cale LG
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? najważniejsze dobry obraz , głęboka czerń
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? HD
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? dekoder, laptop
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? dni pracujące - 5h, dni niepracujące ok. 10h
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? nie znam odpowiedzi
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy, seriale
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? (wyłącznie do oglądania filmów z internetu podłączonego przez laptopa)
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? NIE
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? 50%/50%
17. Preferencje co do wielkości? 55-65 cali
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? raczej brak
19. Preferencje co do marki ? brak
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? NIE
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 2700 MAX

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? możliwe, że tak
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz dużą odległość.
Brałby TCLa 65EP640 masz do za 2399 zł - +Cash Back 300 zł z TCLa
Czyli wyjdzie za 2099 zł

TCL 65EP680 za 2649 plus Chas Back - 350 zł = 2299 zł
Plus pakiet gratisów do kazdego modelu.

Philips 65PUS6704
 

SDman

Banned
Cześć grupowicze!

Jestem nowy, choć dużo śledziłem postów to na koniec jestem jeszcze bardziej rozdarty co wybrać...

Więc matula chce zakupić TV do salonu (korzysta do tej pory z 42 calowego LG). Oczywiście chce się przesiąść na większy.

Boi się, że 65 cali może być za duży? Jednak czytając utwierdzam się, że to tylko jej mylne obawy, a może się mylę?


Bardzo fajna oferta jest w tzw. "dwuzakupie" na LG 55SM8500. Wychodzi 2668 z drugim wybranym produktem o wartości 419 zł. gratis !

Markę już znasz, świetny i szybki WebOs, matryca 100Hz, piękna paleta barw (matryca IPS)
Ma swoje mankamenty czyli nie idealne czernie ale od proponowanego TCL`a jest lepszym wyborem.
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Jeśli chcesz mieć głęboką czerń i dobry obraz to w tym budżecie tylko PANASONIC 58GX820/830.
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Możesz jeszcze ewentualnie rozważyć SAMSUNGA 65RU7402/7470. W tej cenie lepszego TV 65 cali nie kupisz.
 

Gruby567

New member
Dziękuje wam za pomoc!
Jutro wybieramy się zobaczyć sprzęt na żywo - padł wybór i przesiew na TCL 65eP680 i Philipsa 65PUS6704.
Pytanie - w RTV euro AGD jest TV philipsa z ekranem 70calowym, ale takim samym oznaczeniem dalszym: 70PUS6704/12 - czy można się spodziewać takiego samego obrazu , tj czerni , kontrastu itp itd jak przy 65 calowym, żeby zbudować na tym opinie 65 calowego polecanego tv?
Kiki jakbyś mógł Nam coś więcej napisać na temat pakietu gratisów dodatkowych do TCL?
Dam znać na co padł wybór ostateczny :)
Miłego wieczoru!
Dziękujemy!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pakiet gratisów
Kalibracja
Wtyczki
Aktualizacja
Dostawa
Z powyższych -TCL 65ep680
 
Do góry