52lg500

Ass

New member
Chcę kupić tv do 5000zł ale mam więcej a mianowicie 8000zł przeznaczone na sam telewizor lcd/plazma.Ostatnio jednak pomyślałem czy opłaca się kupować coś nowego jak podoba mi się/wystarcza obraz starszych tv.
Byłem w euroagdrtv i spodobał mi się lcd 52LG500 jednak... no właśnie wszystko ok ale brak opcji 100hz.Nie zauważyłem jakiś ścin na obrazie discovery oraz reklamówkach,sprawdzałem go również z lepszymi tv i według mnie wyszedł lepiej.Ma ostre kolory tak jak chce może nawet aż za bardzo jednak to mi się podoba następna sprawa dobra cena bo tylko 5000zł za 52cale.Marka LG nie kojarzy mi się dobrze gdyż miałem parę nagrywarek tej marki i szybko padały ale ten tv zatrzymał mnie dzięki dobrej cenie calom oraz kolorowi.
Chciałem się spytać co myślicie o tym tv,bardzo prosże również o info od osób co owy lcd posiadają.Najbardziej interesuje mnie czy nic się nie ścina w grze fifa na ps3 oraz przy szybkich fragmentach w filmach dvd/br.
Tv będzie przede wszystkim do;
1.dvd ps3
2.gry ps3-głównie fifa oraz jakieś strzelanki przez neta
3.telewizja na kartę-głównie tvn24 tvnturbo oraz n(telewizja na kartę gdyż nie chcę umowy podpisywać*student*)
Tv będzie w pokoju 25m2 i oglądany 3/4m.
Oglądam przeważnie w południe gdyż w dzień studia a wieczorem praca chociaż bardzo wieczorem lubię sobie w coś zagrać a więc 4rano np.
Pokój jest troszkę nasłoneczniony jednak są porządne rolety,które zakrywają promienie a więc jest ciemno.Zasiada przy tv standardowo 3osoby ale również możliwe i 30jak jest impreza.
Czekam na odpowiedź,dzięki.
--
Czy opłaca się dodać 1000zł i kupić Sharp 52XL2E?Jakie modele konkurują z w/w tv.Ile pobierają takie tv oraz o ile więcej rachunek idzie w górę...),dzięki pozdrawiam.
 
Do góry