50ST60 - ile warty? gwarancja 2 miesiące

digitalus

Banned
Witam.
Szkoda sprzedac ten telewizor ,chyba ze jestes zmuszony lub kupujesz oled.Nic lepszego od st60 nie kupisz chyba ze plazme panasonica vt60 lub zt60.
Czasy sie zmienily.Latwo kupic nowy telewizor ale trudniej sprzedac w korzystnej cenie uzywany. Minimum to 2500 zl
Przebieg 516 godzin to prawie nowy telewizor cena minimalna musi byc wyzsza czyli przynajmniej 3000 zl.
 
Ostatnia edycja:

astw

New member
Tak dobrych tv już brak. Sądzę, iż cena tak mało używanego tv plazmowego będzie znacznie wyższa niż nowego. To nie jest tv dla każdego konsumenta, ale tv plazmowe mają swoich zdecydowanych zwolenników.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Tak dobrych tv już brak. Sądzę, iż cena tak mało używanego tv plazmowego będzie znacznie wyższa niż nowego. To nie jest tv dla każdego konsumenta, ale tv plazmowe mają swoich zdecydowanych zwolenników.
No spokojnie.
To jednak zakup TV używanego, z drugiej ręki, praktycznie bez gwarancji.
Owszem TV więcej niż zacny i powinien jeszcze długo cieszyć rewelacyjną jakością obrazu.
Ale dostać za niego więcej niż kosztował nowy to jednak S-F. No i to jest TV 50'' i z niższej jednak serii.. To nie rozmiar dla maniaka jakości. Gdyby to było 65'' i VT albo ZT a to co innego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

collider

New member
Bez reklam
Za 2 miechy konczy sie gwarancja modelu, ktorego nie produkuja. Do tego sprzet elektroniczny nie lubi stac nieuzywany. Zreszta jak wszystko.
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Kasy za ten tv sie nie obierzesz ,z racji ze to plazma z ost rozdania zostaw ja sobie na pamiatke ;)(ja bym tak zrobil)
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
Jasne.
Za dwa miesiące TV nie będzie już miał gwarancji.
Cena na 100% będzie wyższa:)
Mimo, że jestem zadeklarowanym zwolennikiem PDP uważam, że bardzo ciężko będzie dostać za ten TV obecnie 3tzł.
 

michald35

New member
No ok, moja odpowiedź też była trochę głupia :D

Za telewizor chcę 4000zł. Wiem, że cena wysoka, ale jakość obraz jest na b. wysokim poziomie. Z braku czasu na oglądanie postanowiłem go sprzedać. Sprawdziłem dokładnie datę zakupu. Gwarancja jest do 13 marca 2016 czyli ponad 4 miesiące. Jakby co to na pewno wysyłka kurierska nie wchodzi w grę. Jestem z okolic Częstochowy. Można umówić się na oględziny, telewizor w dalszym ciągu jest zawieszony na ścianie.
 

astw

New member
Chcesz więcej niż za nowy z gwarancją jak był dostępny jeszcze:lol:
W takim razie powodzenia w sprzedaży.

Brak nowych tv powoduje, że jest to sprzęt prawie nieosiągalny. Pierwotna cena nie ma znaczenia. Mały przebieg, trwająca gwarancja - moim zdaniem koneser obrazu się znajdzie - i to szybko.
 

pantomima

Banned
Brak nowych tv powoduje, że jest to sprzęt prawie nieosiągalny. Pierwotna cena nie ma znaczenia. Mały przebieg, trwająca gwarancja - moim zdaniem koneser obrazu się znajdzie - i to szybko.

4 tys to stanowczo za duzo za 50 cali . Tv ma maly przebieg ale to nie jest seria zt/vt , praktycznie nie ma juz gwarancji . Mam dwie plazmy Panasonica (kiedys nawet byly 3) , mam jeszcze plazme Samsunga wiec jakies rozeznanie i powiem ze nie dal bym 4 tys za ten tv .
 
Do góry