46G30 vs 50UT30

Zibi88

New member
Witam! Stoję przed zakupem plazmy panasonica. Po przeczytaniu wielu postów mój wybór pada na jeden z w/w tv czyli 46G30 vs 50UT30. Proszę o wszelkie, przede wszystkim subiektywne opinie na temat tych modeli. Czy wystepowanie buczenia ma czesciej miejsce w serii G?

Pozdrawiam
 

Zibi88

New member
Odległość od TV to 3m, pokój nasłoneczniony ale bez tragedii (od wschodniej strony okno). TV będzie głównie ekspoatowany w godzinach od 17 do wieczora. Telewizja prawdopodobnie naziemna + XBOX 360
 

Zibi88

New member
A jeżeli chodzi o jakość obrazu, powłoke antyrefleksyjną itd? Który lepiej wychodzi? Co oprócz wielkości przemawia za UT?
 

Zibi88

New member
Nikt juz nie ma opini na ten temat? Przeciwko 46G30 jest tylko występowanie buczenia z tym, że z tego co wyczytałem nie ma to miejsca przy każdym egzemplarzu
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Nikt juz nie ma opini na ten temat? Przeciwko 46G30 jest tylko występowanie buczenia z tym, że z tego co wyczytałem nie ma to miejsca przy każdym egzemplarzu
50UT ma większy ekran co przemawia na jego korzyść bo każdy TV się "kurczy" po zakupie. Choć mój G30 nie buczy ;) ale tylko 42" a to już za mało...
 
Ostatnia edycja:

Mardel

New member
Miałem podobny dylemat. Postanowiłem dołożyć 300 do 50G30 i nie żałuję ani złotówki. Widziałem te dwa TV obok siebie i jest różnica w czerni. Możliwe, że różnica jest widoczna tylko w takiej sytuacji a zyskasz 3D.

W moim G30 NIC NIE BUCZY! Nie wiem w ogóle o co chodzi z tym buczeniem.
Zresztą chyba nie dostaniesz już 46G30 w dobrej cenie (najlepsza na ceneo 2 tyg temu to ok 2700 teraz nie wiem pewnie ok 2900 a 50g30 troszeczkę ponad 3000)
 

Zibi88

New member
UT jest za 2600 a G30 ciut więcej czyli 2700. Do 50G30 niestety nie mogę już dołożyć bo i tak te 2700 jest mocno naciągnięte. Boje jedynie się tego buczenia bo szczerze 3D jest mi wcale nie potrzebne i również te 46 cali nie będzie mi przeszkadzało.
 
Do góry