42X20 E gdzie najlepiej kupić?

fido920

Member
Polecicie może jakiś w miarę pewny sklep internetowy? Chciałbym kupić plazmę Panasonica 42X20E, żeby nie za bardzo przepłacić...Na Ceneo ufam tylko Agito (Sporo droższe-1818+przesyłka) i Electro (niestety niedostępny) Na Allegro drogo -1990, w MediaMarkt 2000, chyba że z odbiorem osobistym- Warszawa lub okolice Skarżyska, ewentualnie Kielce...;) Pozdrawiam
 

pr30@tlen.pl

New member
Polecicie może jakiś w miarę pewny sklep internetowy? Chciałbym kupić plazmę Panasonica 42X20E, żeby nie za bardzo przepłacić...Na Ceneo ufam tylko Agito (Sporo droższe-1818+przesyłka) i Electro (niestety niedostępny) Na Allegro drogo -1990, w MediaMarkt 2000, chyba że z odbiorem osobistym- Warszawa lub okolice Skarżyska, ewentualnie Kielce...;) Pozdrawiam

Dobre ceny na plazmy Panasa ma sklep Ole ! Ole ! - to ta sama firma co RTV Euro Agd, więc o realizację zamówienia nie musisz się obawiać. Co więcej - mają własny transport, więc sprzęt jest potencjalnie mniej katowany przy transporcie, nie ma również problemu z rozpakowaniem towaru i sprawdzeniem przed dokonaniem zapłaty/złożeniem podpisu. Ostatnio kupowałem tam telewizor na prezent - jednego dnia złożyłem zamówienie, a następnego miałem już TV w domu.

pozdrawiam,
Paweł
 
Do góry