42sl8000 czy 42sl9000?

Cienias

New member
Pytanie jest proste, który z tych dwóch telewizorów wybrać - przy założeniu że cena jest taka sama?

I proszę o niepisanie postów typu: dołóż jeszcze 2500zł a będziesz miał wypasiony telewizor full led.
 

LUPO78

Banned
Pytanie jest proste, który z tych dwóch telewizorów wybrać - przy założeniu że cena jest taka sama?

I proszę o niepisanie postów typu: dołóż jeszcze 2500zł a będziesz miał wypasiony telewizor full led.
sam se odpowiedziałeś na pytanie :) ,ewentualnie zamiast tych dwóch lh7000
 

piotrpiotr

New member
sam jestem ciekaw ktory z tych trzech jest najlepszy :) i najbardziej warty zainwestowania, moze najlatwiej byloby poznac wady kazdego z nich
 

Hartson

New member
Bez reklam
47SL9000 swego czasu widziałem w MM. LCD miał jakby różowawą biel, którą niestety nie udało się usunąć przy pomocy wbudowanego kreatora obrazu. Nie wiem, być może da się to usunąć przy pomocy innych regulacji obrazu.
Zwróć uwagę na LH9000. Ja widziałem w MM, w wielkości 42". LCD nie ma różowawej bieli i wg mnie generuje lepszy obraz od ww wymienionych. Ale to inna klasa cenowa, bo za owe 42" życzą sobie coś koło 9500 zł.

PS. SL8000 i SL9000 były testowane w wydawnictwie Płaskie Ekrany (niestety nie pamiętam numerów), ponadto test SL9000 ma być w styczniowym numerze Audio Video.
 
Do góry