42LG5000 problem

wiatrak84

New member
Witam jestem nowym użytkownikiem tegoż forum i nie znam wszystkich zasad na nim panujących więc wszystkie błędy proszę mi wybaczyć ;).
Wracając do tematu przewodniego chciałbym opisać swój problem z telewizorem LG. Posiadam go w sumie 3 tygodnie i od pewnego czasu zauważyłem pewne niedogodności albowiem telewizor przy wyświetlaniu ciemniejszych scen w filmie bądź w jakimś programie "mruga" podświetleniem matrycy do momentu aż pojawią się sceny jaśniejsze. Próbowałem już wielu ustawień obrazu ale nie przynosiło to żadnych pożądanych efektów. Dzwoniłem także do serwisu LG ale tam pan na wstępie zagroził mi że owszem może podesłać mi serwis do domu ale jeśli wezwanie okaże się bezpodstawne będę musiał pokryć koszty wszelkie tej wizyty. Ciężko to wytłumaczyć słowami ale jest to dla mnie nie dogodność pewna o ile sceny np filmu rozgrywane w dzień są ok obraz piękny i kolory tez to sceny nocne ciemne lub całe filmy ciemne są nie do zniesienia kiedy obraz cały czas mruga. Czy ktoś z was spotkał się z takim problemem już i czy może mi pomóc bo nie wiem czy ryzykować z tym serwisem z góry dzięki za pomoc.
 

amelia25

New member
pisałam o supporcie na stronie LG
pisz do nich - słyszałam, że dają dobre wskazówki - swoją drogą może sama wpisze i dam Ci znać jak mi odpowiedzą ;)
 

wiatrak84

New member
Tam też pisałem ale stwierdzili iż pewnie mam ustawiony telewizor w Tryb SKLEP i muszę zrobić reset i przestawić na Tryb DOM no wykonałem to parę razy ale skutek był mizerny owszem telewizor po resecie przez kilka godzin działał prawidłowo ale później objawy wróciły. no i napisali iż najlepiej zadzwonić na infolinię. napisałem ponownie ale odp nie otrzymałem. postanowiłem zadzwonić po 20 minutach rozmowy z panem pan powiedział żebym się zastanowił czy ten serwis chce bo jeśli moje zgłoszenie będzie bez pod stawne to będę musiał pokryć koszty. :( nie wiem co robić.
 
Do góry