42 cale z dobrym 3d w rozsadnej cenie

Gumis0000

New member
Witam :) od jakiegos czasu szukam dobrego telewizora 3d w rozsadnej (do 3000 zl) cenie. Jak na razie mam jeden wielki metlik w glowie z nadmiaru informacji i ilosci dostepnych produktow...a ciagle pojawia sie cos nowego. Jak na razie wybralem jeden tv a mianowicie : philips 42pfl6008 - bardzo podoba mi sie funkcja ambilght :) Macie jakies inne propozycje w tej kategori cenowej ? Telewizor glownie bedzie sluzyl do filmow odtwarzanych z pendriva + gier. Zalezy mi na bardzo dobrej jakosci filmow w jakosci full hd oraz 3d...z racji braku kina domowego fajnie jak by mial dobry dzwiek :) Koniecznie musi odtwarzac filmy z pendriva .avi itd + napisy. Nie musi miec jakichs super wodotryskow :) najbardziej zalezy mi na jakosci obrazu i dzwieku :)

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? około 12m2

2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? około 2,5m

3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2

4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? na wprost

5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stac

6.Jak słońce świeci w pokoju ? okna naprzeciwko tv

7.Jaki masz obecnie telewizor ? samsung 42 plazma

8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? bardzo dobry obraz zwykly i 3d, dobry dzwiek, czytanie txt z pendriva, odtwarzanie .avi itd

9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? dekoder hd plus filmy z pendrive


11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? około 3-4

12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? najlepsza :)

13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? ogolnie tv-discovery itp

14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? raczej zadko

15.Czy zamierzasz grać w gry - TAK

16.Preferencje co do marki ? samsung, panasonic, lg??? - brak

17.Preferencje co do wielkości ? 42 cale

19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ?wieczorami

20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ?3000

21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? lepsze ale chyba wolal bym pasywne bo mniej glowa boli itd chodz jezeli aktywne bedzie lepsze nie wykluczam :)
 

Krzysiek1024

New member
LG 42LA620S i Philips 42PFL5008H są w dobrej cenie. Dodatkowo warto rozejrzeć się za funkcjami wirtualnego dysku, np LG Cloud. Materiał 3D potrafi w dobrej rozdzielczości zajmować sporą ilość miejsca i trzeba dokupować zaraz dysk jak się nie ma takiego wirtualnego.
 
Do góry