42 cale -> 2m odległość

Fugazus

New member
Cześć, Mam pytanie. Przymierzam się do kupna lcd 32 lub 42 plazmy. Sygnał mam z kablówki bez HD podstawowe programy. Teraz mam pytanie, czy 42 cale to nie za duzy oraz do odległości 2 metry? Jest to sypialnia mam rolety wieć nasłonecznienie da się wyłączyć - a jak dla mnie to obraz z plazmy jakiś taki fajnieszy. Ktoś może coś pomóc? Czy jestem skazany na LCD pseudo LED :(
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Cześć, Mam pytanie. Przymierzam się do kupna lcd 32 lub 42 plazmy. Sygnał mam z kablówki bez HD podstawowe programy. Teraz mam pytanie, czy 42 cale to nie za duzy oraz do odległości 2 metry? Jest to sypialnia mam rolety wieć nasłonecznienie da się wyłączyć - a jak dla mnie to obraz z plazmy jakiś taki fajnieszy. Ktoś może coś pomóc? Czy jestem skazany na LCD pseudo LED :(

Stary mam podobnie. Plazma 42", pokój nasłoneczniony, ale mi to zupełnie nie przeszkadza bo przeważnie mam rolety na 3/4 zasłonięte, odległośc mierzona to 2,60. Ja mam TV powieszony na ścianie. Obraz z N-ki, więc cyfrowy HD i SD. Wcześniej miałem analogową Multimedię i też było ok. Bierz spokojnie 42". To i tak my mamy małe TV, bo zobacz jakie wielkości są polecane z takiej odległości:)
 
Do góry