40tl933g a 40tl933

martines84

New member
Panowie proszę o pomoc! Długo czytałem na forum zanim zdecydowałem się na wybór nowego TV, widząc "toszkę" w akcji kdl40ex650 przegrał w przedbiegach ( może niesłusznie?), wracając do tematu proszę o info jaka jest różnica między podanymi modelami! Z tego co wyczytałem to wszystkie parametry mają takie same, a różnica w cenie to prawie 250 PLN, dajcie znać na czym polega różnica ( strona toshiby nie pomogła ) dzięki za pomoc, chętnie podzielę się opinią po zakupie bo zauważyłem parę negatywnych opinii na temat 838 i 933
pozdrawiam
 

Karpaj

New member
Bez reklam
TL933G to jest to samo co TL933 (o ile zamawiasz w Polskim sklepie, bo ostatnia litera oznacza miejsce dystrybucji, w tym przypadku : Europa bez Anglii i Rosji)
 

martines84

New member
Powiem szczerze że jestem mega zdziwiony różnicą cenową, zamierzam kupić w neo24 jak do tej pory nie naciąłem się na żadnym sprzęcie, więc temat zamknięty, wielkie dzięki za pomoc, za parę tygodni dam znać czy zaliczam się do grona szczęściarzy :). Będąc przy temacie na allegro znalazłem adapter do wifi za ok.100
allegro.pl/modul-adapter-wifi-lg-toshiba-thomson-panasonic-i2681877017 .html
warto kupować ten konkretny model czy możesz polecić coś lepszego?
pozdrawiam
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Może warto, ale pierwszy raz to widzę i nie wiem czy będzie działać. Oryginalny kosztuje 2x więcej, więc decyzja należy do Ciebie.
 
Do góry