40tl933 a 40tl938 - różnice?

Karpaj

New member
Bez reklam
TL938 ma wbudowane wi-fi, pełną przeglądarkę, dużo płynniejsze oprogramowanie, polskie widgety (choć same widgety pojawią się też na modelu 933, bez przeglądarki jednak).
Nie miałem okazji testować jakości obrazu, choć pewnie coś tam poprawili.
 

paeru

New member
Bez reklam
Z tymi polskimi widgetami to nie za bardzo, na razie nie ma nic, czego nie byłoby na starych seriach.

Prócz tego co wymienił Karpaj, TL938 świeci bardziej intensywnie i ma lepsze kąty patrzenia.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Nie ma widgetów? Przecież na samplu jaki ma Merch był iplex i onet. Nie testowałem nigdzie w sklepie, bo musze leczyć przeziębienie, ale jeśli nadal nie ma widgetów, to trochę niefajnie, bo miały być od razu na nowych seriach.
 

paeru

New member
Bez reklam
Nie ma nawet polskiego języka w Toshiba Places - portal z automatu jest cały po niemiecku, łącznie z MediaGuide'm. We wtorek wszystko było po angielsku, ale polskich aplikacji nadal nie było.
 

matiss88

New member
Jak do tych modeli ma się Toshiba 40TL939 (obecnie w euro mogę go nabyć za 2500 zł do końca tygodnia ) i jak wypada obraz w porównaniu z sony hx750 , Panasonic tx-l42et5e ( 2500zł) , sony 40hx750 (2850zł) , Philips 40PFL5007 (2200 matryca Sharpa ) . Szukam tv 40-42 do 2500 zł do oglądania tv oraz grania (np 1-2h dziennie max) na konsoli. Znam obraz z tv samsunga le40c650 oraz sony 46nx720. Natomiast w tym przedziale cenowym nie odpowiada mi obraz z tv Lg.. Czy wybierając tą toshibę mogę liczyć na podoną/lepszą jakość ? Ciężko o tym modelu znaleźć cokolwiek ..
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Przed chwilą sprawdzałem - dzisiaj weszło

Wp.TV
Onet.TV
Tuba.FM

U mnie serwis jest w jakiś 40% po Polsku, reszta in "inglisz".

Co do Ciebie Matiss - dostałeś ode mnie odpowiedź w Twoim wątku.
 

paeru

New member
Bez reklam
W Media Marktach od jutra 40TL938 z dwiema parami okularów w gratisie za 2549 zł - promo trwa od 12.11 o 18.11.
 

WojtR

Member
Bez reklam
Przed chwilą sprawdzałem - dzisiaj weszło

Wp.TV
Onet.TV
Tuba.FM

U mnie serwis jest w jakiś 40% po Polsku, reszta in "inglisz".

Co do Ciebie Matiss - dostałeś ode mnie odpowiedź w Twoim wątku.

coś wiadomo o tv player-rze no i pytanie bo TV nie jest z tyłu całkowice płaski jak to się ma do powieszenia blisko ściany , ktoś może wie ile ten garb na głośniki ma cm ?
 

WojtR

Member
Bez reklam
TVN player , TVP brak

grubość głośnika od tyłu TV 2cm

menu ....kurcze zeszłoroczne EX720 to prawie jak star trek enterprise

ja nie wiem co wkładają w te telewizory wnętrze timex-a z lat 80- tych .. w philipsie i w toshibie menu działa tragicznie !!!

no ale samym menu człowiek nie żyje ktoś zestawiał tl938 z Phil-em 5507 ?

sam obraz bardzo ładny ,
 

BossMan

New member
Na czym polega "SkypeTM ready" w TL938? Czy w menu jest juz aplikacja do Skype i po podpieciu kamerki mozna korzystac? Zastanawiam sie, czy jest szansa, zeby Skype dotarl tez do TL933 wraz z aktualizacja softu...

A.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Podobno dotrze, ale Toshiba nie zamierza wypuścić własnej kamerki, więc trzeba będzie ze sklepy skype kupować.
 

electro69

New member
Witam
Gdzie w opcjach Tv Toshiba TL938 jest funkcja która odpowiada za "efekt teatru" :] ?, jak się nazywa i jaki jest tam zakres regulacji (wł. wył. czy może jeszcze coś więcej) ... np. w LG jest to "Trumotion" ... szukałem z ciekawości w instrukcji obsługi i nie mogę się tego doszukać
Dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam
 
Do góry