40hx800

agasob

New member
Witam
Zakupiliśmy takowy telewizor w promocji razem z ps3, proszę o informację czy do tego telewizora można podłączyć adapter WiFi każdej firmy? Drugie pytanie czy ten tv to dobry wybór pod konsole sony?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do PS 3 to dobry wybór , do skalowania w SD - zależy w jakich warunkach ma pracować ?
Musisz mieć dongla firmy SONY
 

agasob

New member
Maksymalny rozmiar brany pod uwagę to 42 cale, jednak promocja 40hx800+ps3 w kwocie 5160 zł, przesądziła o wyborze.
 
Ostatnia edycja:

Ares78

New member
Szkoda, że jednak nie będzie większa przekątna bo warunki się aż o to proszą, ale najwyżej zrobisz małe przemeblowaniu w celu zniwelowania dużej odległosci do odbiornika. Co do promocji to bardzo przyjemna, zwłaszcza jeśli PS3 to wersja slim.
 

agasob

New member
Promocja była w MM w którym dawno nic nie kupiłem. Teraz jak sprawdziłem ceny to był dobry interes. Czekam jeszcze na GT5, wychodzi na dniach i będę mógł testować TV. Ogólnie w poprzedni weekend mieli dobre ceny na tv, zastanawialiśmy się jeszcze nad 40NX700 kosztował w granicach 3500zł i Samsungiem 40c750. Dziewczyna była za NX700, zdecydowanie najładniejsza bryła, mnie przekonała konsola dodawana do HX800.
 

Ares78

New member
Promocji w tym miesiącu sporo ostatnio jak patrzyłem to w media expert ex500 w przekątnej 32" kosztował 1899zł (w podobnej cenie tylko w najniższych ofertach na porównywarkach). Wracając do hx800 to telewizor może wyglądem ustępuje nx700, ale jeśli chodzi o obraz to jak to się mawia "sam miód" :)
 

Kapucha

New member
Czy telewizor odczytuje polskie znaki w napisach divx?

Witam. Zamierzam kupić ten telewizor hx800 ale nigdzie nie moge znaleźć jakichkolwiek info czy podczas odtwarzania filmów DIVX z USB ten telewizor odtwarza napisy i jeśli tak to w jakich formatach oraz czy są wyświetlane polskie czcionki? Jeśli mógłbyś sprawdzić byłbym wdzięczny. Z góry dziękuje.
 

Ares78

New member
Wyświetla napisy oraz polskie czcionki tylko już nie pamiętam czy w formacie txt czy też srt tak czy inaczej konwersja napisów to kwestia kilku chwil.
 

Raku2006

New member
Witam
Jeżeli chodzi o telewizor sony hx800 to od jutra jest w media expert w promocji, 46 cali plus ps3 za 5999. Wydaje mi się, że to dobra oferta :)
 
Do góry