37xv550pg

Smikta

New member
Kupiłem ta Tośkę jakiś tydzień temu, mój sygnał to Telewizja na kartę i kablówka SD:
1. Telewizor mnie zaskoczył bogatą ilością opcji (wcześniej miałem Grundig LCD) i możliwości ustawień,
2. Ładnie wygląda na ścianie :)
3. Jednak matryca trochę nierówno podświetlona, górny prawy róg jest jaśniejszy ale mi to nie przeszkadza.
4. Tuner SAT mam w naprawie więc korzystam tylko z sygnału SD i świeci rewelacyjnie
5. Trochę gorzej wychodzi przy skalowaniu obrazu nie zawsze wypełni cały ekran obrazem, widziałem tv które automatycznie obcinały czarne pasy na dole i górze.
6. Podłączone mam DVD Manty do tego sprzętu i tutaj jestem zachwycony jakością obrazu po SCART
7. Ciekawa funkcja REGZA Link (HDMI CEC) jezeli któryś z waszych sprzętów posiada HDMI z CEC po podłąceniu tego urzadzenia do tv mozna wszystkim sterować z jednego pilota, wybróbowane i sprawdza sie rewelacyjnie.
8. Wiele wyjść (nawet na subwoofer) i PC DSUB co mnie najbardziej interesowało
9. Ogólnie to mi się ten model podoba bo kupiłem go za 2090 PLN w RTVeuroAGD.
10. Na koniec konkluzja - tani dobry telewizor bez zbędnych wodotrysków, zaraz ktoś napisze, że zły, że coś tam i cos tam, a ja mam to gdzieś, grunt że jestem bardzo zadowolony z zakupu. Można i kupić TV za 10000 ale po co to nadal będzie telewizor i 80% czasu w ciągu doby jest wyłączony a średnio każdy Polak ogląda telewizję 4 godziny dziennie - więc nie ma co się napinać:eek:k:
 

Raingold

New member
Korzystam cały czas (w kwietniu będzie rok). Jestem bardzo zadowolony. Kupiłem go wyłącznie z powodu obecności funkcji podwójnej regulacji głośności (osobno na głośniki osobno na słuchawki).
Nie żałuję dokonanego zakupu.
 
Do góry