37LZD85, 37LZD800 czy 37Z300 do odbioru HD???

Nero80

New member
Który z przedstawionych w tytule LCD jest najlepszy do sygnału HD (SD też).
Nie wiem który wybrać.:(
Czy któryś z nich w jakiś spośób szczególnie się wyróżnia?
(mam nkę)
Ozywiście chodzimi o Panasoniki 37LZD85 i 800 oraz o Toshibę 37 Z3030
 
Ostatnia edycja:

siwy25

New member
Nero80 -jak widzę masz już swoje 3 modele tv, zamawiaj prezentację i sam zdecydujesz któren wybrać:eek:k:
Pozdr.
 

maska321

New member
tez jestem cikawa jaka jest roznica pomiedzy tymi 3 modelami,tak jak kolege interesuje mnie najlepszy wybor pod sygnal sd multimedia?

dzieki
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
podajcie więcej szczegółów co do :
warunków?
cen ?
I oczekiwań ?
 

maska321

New member
Cenowo to jakies 4300zl,odleglosc do tv jakies 2.5-3.0m,sygnal wejsciowy z multimediow,podlaczone ps3.
A moze w tej klasie cenowej plazma bedzie bardziej odpowiednia-tym bardziej ze sygnal z multimediow nie jest nbajwyzszych lotow?

dzieki i pozdraiam
 

KOJOT80

New member
Dziś dowiedziałem się ze model 37 LZD85 jest już na wystawie w Saturnie w Arkadii. :mrgreen: Jadę więc czym prędzej zobaczyć z bliska to "cudeńko", choć oczywiście o jego możliwościach nie dane mi będzie się tak naprawdę przekonać. :(
W tym miejscu ponownie zwracam sie do kikiego:

kiki, kiedy można się spodziewać testów nowych Panasoniców na naszym forum.

pozdro
 

alyjen

New member
dopisuje się, LZD85 w testach bardzo pomógłby mi podjąć decyzję ;) zresztą pisałem już na forum Panasonica, wygląda to na papierze dość obiecująco
 

KOJOT80

New member
Oglądałem w Saturnie Panasonica 32LZd85 :)
LCD naprawdę fajny. O obrazie nie będę sie wypowiadał bo tam jest słaby sygnał SD. Telewizor jednak wyglada fajnie elegancko, robi wrażenie. Do okoła ramka z 5cm czarne pianino :eek:k: Nawet z tyłu wygląda przyzwoicie ale tak juz mają panasy. Głosniczki ledwo zauważalne, położone między ramą a dolną listwą.
Powiem tak: z zewnątrz LZD85 jest fajny ale najważniejsze jest to co potrafi a o tym niech sie wypowie kiki w testach.
 

KOJOT80

New member
_spy_ napisał:
Ja bym jednak wolał matową obudowę ;)

Jaka jest cena tego TV w Saturnie?

Chyba 4500zł i trzeba pamiętać że to jest 32calowy
a w sklepach internetowych masz 37LZD85 już za jakieś 4300-4400zł
(bez komentarza)
 
Do góry