37 Z3030DG + problem z DivX

demosthenes

New member
Witam!
Od półtora tygodnia mam 37 Z3030. Kupiłem w MM - może nie tanio, ale przynajmniej we w miarę pewnym sklepie.... Telewizorek super tak jeśli chodzi o to jak gra i obraz, jak i o design! Dla nas z Żoną design był niezwykle istotny i stwierdziliśmy, że to chyba jeden z najładniejszych TV na rynku... Przez to właściwie od miesiąca byliśmy zdecydowani tylko na niego! No i kupiliśmy.... Zastanawialiśmy się poważnie, czy brać 37, czy 42? Wszyscy radzili także na forum, co by brać większy... nie ulegliśmy i wzięliśmy mniejszy i..... NIE żałujemy! 37 to też olbrzymi TV! Oglądamy z odległości 1.5 do 2 m, ale także z dalsza widać super! Pokój mamy średni tak 3.5 na 4m i 37'' spokojnie wystarcza... Ale przy większym salonie pewnie można by (ale nie koniecznie!!!) brać większy! I tak można dostać oczopląsów już przy 37'!!! :)
Telewizorek super! Kąty według mnie spoko i nie ma co przesadzać... Czerń średnia - nie do końca zadowalająca, ale jak się nie jest videofilem i ma się ochotę grzebać w ustawieniach, to jest całkiem okay! Ustawień sporo!
Wiele oczywiście zależy od sygnału. Mam kablówkę UPC i jest w miarę okay. DVD super! Kopma jeszcze nie podłączyłem, ale filmy DivX z odtwarzacza SONY bardzo fajnie POZA JEDNYM PROBLEMEM: mianowicie zrywa mi divx-y. Nie idą płynnie cały czas... czasami delikatnie zacina i szarpie i nie wiem, z czego to wynika!!!! Martwi mnie to... Mam zestaw kina SONY DAVX-1V - sprzęcik całkiem, całkiem i podłączyłem go przez HDMI do Tosi. Zdziwiłem się, że odtwarza mi Div-X przez HDMI z dźwiękiem i polskimi napisami - miłe zaskoczenie, bo czytałem, że div-x po HDMI nie będzie odtwarzać... Natomiast ZRYWA delikatnie, szarpie i to jest irytujące.... Macie jakiś pomysł? Czy to może być przez HDMI??? Czy oprogramowanie SONY? Czy to wina TV??? DVD mi nie zrywa... Dziwne.... Pozdrawiam i polecam ten TV! REWELACJA! Ładny jest bardzo kurka i gra ładnie...
Pozdrawiam!
 
Do góry