37'', srebrny, plazma, z wejściem VGA

Xyo

New member
Cześć,
W sklepie gościu powiedział, że czegoś takiego w ogóle nie ma.
A że "wszyscy kłamią" szukam dalej. Niestety nie idzie mi to zbyt dobrze.
Wymagania
- Plazma
- 32'' lub 37'' - ale raczej to drugie
- srebrny
- z wejściem VGA. co prawda nie przewiduję z niego codziennie korzystać, ale może się przydać.

I teraz pytanie:
"czy coś takiego w ogóle istnieje i da się kupić?" - bo jakoś mam z tym problemy...

Pozdroofka
Xyo
 

Pawel70

New member
Niestety na "srebrne" tv jest obecnie deficyt.Kilka lat temu było podobnie z czarnym sprzętem.

Są srebrne Panasoniki tyle ze nie maja wejścia VGA bo to odpowiedniki modeli PV8.
 

kaem74

New member
jeżeli wierzyć opisom to panas 37PX8ESA ma wejście VGA i jest srebrny. 37PX8 był w Tarnowie w carrefourze za ok.2000 zł
 

Xyo

New member
kaem74 napisał:
jeżeli wierzyć opisom to panas 37PX8ESA ma wejście VGA i jest srebrny. 37PX8 był w Tarnowie w carrefourze za ok.2000 zł
No właśnie z tym łączem VGA to mam mieszane informacje. Niby jest możliwość podłączenia kompa, ale mało kto pisze o złączu. (w PDF'ach to już całkiem cisza)
Poza tym w sklepie na własne oczy D-SUBa nie widziałem. :(
 

XoR

New member
do łączenia pc z hdtv nalezy używać hdmi (jeśli w pc nie ma hdmi a jest dvi to potrzebna jest odpowiednia przelotka lub kabel dvi-hdmi). Potem jest kabel component, następnie d-sub któy jako że ma gorszy obraz i nie obsługuje natywnie 720p (tj. 1280x720) ma ograniczoną zastosowalność. Na końcu jest s-video i composite, ale to już jak nie ma totalnie żadnej innej opcji.

Co od srebrnych panasów to one są z serii PX8 która d-sub nie posiada i posiada tylko 2 hdmi...
 

szachu_pl

New member
XoR, i tu mnie zagiołeś. Skoro są problemy z 720p po D-SUB (1280x720) to po kiego grzyba dali takie złącze? Teoretycznie powinno to być najmniej problemowe i najlepsze połączenie.
 
Do góry