37" - LCD czy PLAZMA

DżumA

New member
Witam

Na początku chciałem przywitać się ze wszystkimi forumowiczami.

Nie nadążam za wszystkimi nowinkami zatem zwróciłem się do profesjonalistów na tym forum o pomoc w dokonaniu zakupu telewizora do sypialni w oparciu o poniższe wytyczne , które zapewne pomogą w dokonaniu wyboru.

1. Cena do 3000 zł najlepiej ok 2500-2800
2. Możliwość zamontowania na ścianie (układ jest taki - tv będzie oglądany jedynie z łóżka - łóżko 2m i 50 cm przerwy do ściany na której ma być TV ; jedyne okno 90 st. na lewo od łózka - zatem nie powinno przeszkadzać nasłonecznienie - z uwagi na 50 cm przejcie między łóżkiem a ścianą - TV nie powinien być zbyt masywny)
3. USB z możliwością odtwarzania plików mkv i DVD
4. Do telewizora ma być docelowo podłączona konsola PSX3 - zatem dobrze było by żeby TV radził sobie z grami.
5. Ewentualnie jakieś nowinki o których nie mam pojęcia, a które warto mieć zbytnio za nie nie przepłacając .

Do tej pory mam PANASONIC TH-42PY80 - z którego jestem bardzo zadowolony. Nie jest on pewnie już na czasie - ale zastanawiam się czy kolejny model również nie powinien być tej firmy do której mam zaufanie ??? Nie wiem również czy przy 37'' upierać się koniecznie czy plazmie czy może LCD będzie dobrym wyborem ???

Z góry dzięki za pomoc.
 

don111

Banned
Do tej pory mam PANASONIC TH-42PY80 - z którego jestem bardzo zadowolony. Nie jest on pewnie już na czasie - ale zastanawiam się czy kolejny model również nie powinien być tej firmy do której mam zaufanie ???
Panasonic właśnie troche zawiódł bo jeśli chodzi o sam obraz, a nie o bajery to praktycznie stanął w miejscu na serii PY - modele z 2009 to żaden postęp jakościowy tylko lepsze wyposażenie i mniejszy pobór energii

w obecnie wchodzacej serii Panas chyba również nieco zawiódł, po przejęciu technologii Pioneera wszyscy oczekiwali że będzie w końcu "kuro dla mas", ale chyba im wyszedł lekko odświeżony kotlet
mimo to nadal w swoich cenach dużych alternatyw nie ma (poza Samsungiem), LG chyba jednak odstaje trochę od tej dwójki
 

luis_gt

New member
Samsung 40"B650 za 2800 w "Nie dla idiotów"

jest teraz w promocji,mltimedialnie chyba jeden z lepszych cena też atrakcyjna sam się zastanawiam no i jescze rart 3x0
 
Do góry