37-40 z matową matrycą

boldo

New member
Witam

Szukam telewizora 37" max 40 ale z wtedy najlepiej z jakąś cieńszą ramką.
Najlepiej z matową matrycą. Nie znam się na tym w telewizorach ale siedząc z laptopem nie wyobrażam sobie pracy nawet w lekko osłonecznionym pokoju i korzystania ze szklanej matrycy która odbija wiele różnych rzeczy dlatego wydaje mi się ten wybór lepszy.
Chyba że w LED-ach jest z tym dużo lepiej.

Warunki :
- Okno na zachód z lekkich odchyłem na południe dlatego słońca trochę jest. (dopisze: tv z prawej strony okna)
- Telewizja głównie popołudniu i wieczorem najprawdopodobniej z tel. naziemnej ... może kiedyś coś lepszego?
- Na obrazie jakimś super mi nie zależy, może żeby czerń nie była za bardzo szara? Ale na pewno nie będę doszukiwał się szczegółów w których nie jest on perfekcyjny. Bardziej zależy mi na szerokich kątach żebym mógł go oglądać a to lekko z lewa a to lekko z prawa oczywiście z rozsądkiem.

- zastanawiałe się nad 3D, smart tv; jeśli była by to dopłata w granicach 300zł to czemu nie, może się przydać cena powiedzmy wtedy do max 2300zł.
 
Ostatnia edycja:

Karpaj

New member
Bez reklam
W telewizorach nie jest aż tak źle jak z laptopami. Zazwyczaj powłoka refleksyjna pomaga wystarczająco, o ile światło nie świeci bezpośrednio na TV.

Z matem :
Sharp 40LE630
Philips 40PFL5507

Z błyszczącą
Toshiba 40TL933
Panasonic 37ET5E
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z telewizji naziemnej sygnał jest extra- więc tu się nie musisz martwić.
Matowy ekran to Sharp 40 LE 730.
 
Do góry