32LG7000 problem z Surround

sadybiakos

New member
Witam wszystkich !!!

W dniu dzisiejszym zakupiłem ten model i wszystko jest ok oprócz dwóch rzeczy
"Surround" opcja ta w menu jest niedostępna (niepodświetlona) nie mogę jej wiec ustawić z lektury instrukcji nie wywnioskowałem dlaczego ?
Druga rzecz to bluetooth czy działa tylko ze słuchawkami stereo (podłączyłem
zwykłą od telefonu znalazł ja ale nie połączył.
A tak na marginesie opcja "radio' działa na kablowce
Proszę o pomoc może nie potrafię czytać ze zrozumieniem instrukcji obsługi więc proszę modrych ludzi o pomoc
PS-Czy ktoś udzielił by mi rady jakie DVD dokupic do tego telewizora tak aby mozna nagrane na konpie płytki odtwarzac w dobrej jakosci

pozdrawiam sadybiakos
 
Ostatnia edycja:

Morfeusz42

New member
Witam @sadybiakos

Co do twojego pytania to w menu audio opcja "surround" pojawia się wtedy, gdy sygnał podawany jest przez złącza gwarantujące wysoką jakość obrazu i dźwięku (hdmi, komponent i PC - dla tych interfejsów dodatkowe wejścia audio).
Co do możliwości podłączenia słuchawek po bluetooth to nie mam pewności, ale chyba faktycznie tylko stereofoniczne - gdzieś czytałem w materiałach informacyjnych, ale teraz nie skojarzę.
 

sadybiakos

New member
Tak napisano:
G Firma LG zaleca następujące zestawy słuchawkowe: (Nazwa modelu: MOTOROLA (HT820,
S9), Jabra (BT620S, BT8010), Plantronics (Pulsar590), Nokia (BH-501), Sony (DR-BT30Q),
Philips (HSB7100), Logitech (Freepulse-Wireless), Idobi (HP-910) i LG(HBS250). Dźwięk może
być odtwarzany z opóźnieniem, które zależy od pojemności pamięci buforowej zestawu
słuchawkowego.
G Wyszukiwanie i podłączanie słuchawek stereo jest możliwe jedynie w przypadku urządzeń posiadających
certyfikat zgodności ze standardem Bluetooth.
G Możliwe jest podłączenie tylko słuchawek stereo obsługujących funkcję A2DP (AV).
G Podłączenie słuchawek stereo obsługujących jedynie funkcję HF (Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy)nie jest możliwe.
dziwi mnie tylko fakt ze jedna ze słuchawek jest zestawem pojedynczym do telefonu.
 

sadybiakos

New member
Jedna ważna rzecz jak ustawia się pilota w trybie STB znaczy jak rozumiem uniwersalny pilot ale tylko do LG czy innych urządzeń ?
Chodzi mi dokładnie o sterowanie Homecast HC 5101 CICO
 

sadybiakos

New member
Dzisiaj doinstalowałem pakiet cyfrowy do swojej kablówki ( sieć osiedlowa)
i podzielę się wrażeniami z odbioru 32LG7000
Jeżeli chodzi o kablówkę obraz przyzwoity wiadomo niektóre kanały gorsze niektóre lepsze ale można to wszystko skorygować ustawieniami telewizora które są bardzo dobre wręcz rewelacyjne z bardzo dobrym intuicyjnym menu.
Natomiast jeżeli chodzi o pakiet cyfrowy dostałem Homecast HC5101 CICO
i odbieram (narażie 40 kanałów TV+8 radiowych).
Kanały sd nadawane są standardowo na567p ale ja ustawiłem 1080 i przy włączonym 1:1 piksel) obraz do złudzenia przypomina 100 Hz (telewizor nie ma 100 HZ odświeżania)
Kanały HD a jest ich sześć można powiedzieć "żyleta" szczególnie National
Muszę powiedzieć-napisać że jak naraźie jestem z tego TV bardzo zadowolony
za dwa dni będę miał DVD wiec podzielę się swoimi spostrzeżeniami

Apropo PC podłączyłem PCta po SVHS bo taki miałem kiedyś przerzucony pod podłogą i Divixy "idą" bez zarzutu z karty Nv 8600/256
Kończąc napiszę dla tych którzy się wahają co do zakupu tego TV jakość do ceny jest rewelacyjna-oczywiście ideałem było by jeszcze 100 Hz ale 37" do mojego mieszkania jest nie do przyjęcia
pozdrawiam sadybiakos ze sadyby;)
PS Względem opcji TruSurround• Jeśli w przypadku funkcji Czysty głos
(Wyczyść głos) zostanie wybrana opcja
„Wł.” (Wł.), funkcja SRS TruSurround
XT nie będzie działać.
TV posiadam dopiero od paru dni i jeszcze nie wszystko doczytałem w instrukcji
 
Ostatnia edycja:
Do góry