32lg3000

mcadi

New member
Witam serdecznie .Kupilem ten model w mediamarkt 2 dni temu .Jak dla mnie telewizorek okey .Bawilem sie nim z dwa dni i bylo wszystko wprzadku .Mam cyfre+ podlaczylem kabelkiem hdmi i obraz ladny dzwiek dobry ( moglby byc lepszy ale trudno nie oto chodzi ,mam kino domowe ale musze wpierw podlaczyc ) Ale w czym problem przelaczam na kanal TVP SPORT i leci mecz usa - brazylia i nagle dzwiek charczy od czasu do czasu ,zauwazylem jak szpakowski glos podniesie ,jak jakas akcja ,sprawdzilem przez euro zlacze to samo .Co sie dzieje jak na razie zauwazylem tylko na tym kanale .Wlaczylem mtv na full i nic sie nie dzieje tylko jak dla mnie telewizorek jest za cichy .Ustawialem wszystko co mozliwe z dzwiekeim wciaz to samo .Czy to oznacza ze bede musial odc telewizor .Poradzcie cos .Dziekuje i pozdrawiam
 

akodo

New member
mam ten sam model tylko 47" i zadnego problemu z dzwiekiem. Jesli problem wystepuje tylko na jednym programie to przeciez musi byc problem z tym kanalem i pytanie raczej skieruj do dostawcy telewizji. Glosnosci nigdy nie nastawialem na wiecej niz kilkanascie jednostek, jesli masz za cicho to moze podlacz jakis wzmacniacz i glosniki na wyjsciu telewizora :)
 

viera

New member
problem z glosem

w kablowce to zazwyczaj tak sie dzieje z dzwiekiem ze przesterowania dzwieku pojawiaja sie na ktoryms kanale harczenie itp. nie wykluczone ze sygnal moze juz przesterowany niewartosciowy dochodzic z satelity ,ale skoro inni maja dobry dzwiek na tym samym programie to mozesz winnic tylko dostawce wswoim rejonie niestety wiele osob ma takie same problemy i u mnie w kablowce takze to wystepuje np.na planet ale sporadycznie na innym takze czasami sie pojawia np.na tele5 al wiem ze4 za dwa trzy dni wroci glos do normalnosci bo caly czas cos dolanczaja ustawiaja pomiary robia a w rzeczywistosci jada na normalnych kablach nie na zadnych swiatlowodach a i sprzet napewno nie jest zaawansowany u mnie ..
 
Ostatnia edycja:
Do góry