32lg3000 - połączenie z pc - przesunięty obraz

weszlem

New member
Witam.
Mam problem, ponieważ potrzebuję podłączyć komputer do telewizora 32lg3000. Zamierzam połączyć sprzęty kablem dsub, ale niestety napotkałem na problem. Kiedy ustawiam rozdzielczość 1366x768 na telewizorze przez moment wszystko jest w porządku, ale po chwili ma miejsce coś w rodzaju "autoustawienia" i niestety obraz leci o jakieś 20 cm w prawo. Skutkuje to tym, że po lewej stronie mam 20. centymetrowy pas czarny, a prawa strona jest o 20 centymetrów krótsza. Co dziwne nie ma to miejsca, kiedy ustawiam rodzielczość 1920x1080, ale niestety przez downscaling nie da się za bardzo cieszyć jakością.

Pozdrawiam.
 

perski

New member
Mam ten sam problem!

Witam! Mam ten sam problem tylko że na Samsungu le32b350... bardzo mnie to dziwi bo jedyna opcja jaka mogę ustawić żeby obraz był "cały" to jest 800 x 600 ale łatwo można sobie wyobrazić jak to wygląda...
 

saxophonic

New member
Witam , mam ten sam telewizor i wspólpracuje z netbokiem Acer Aspire One i wszystko działa idealnie, bez wzgledu na rozdzielczośc. Być może przyczyna jest po stronie komputera.
 

fokus88

New member
Podłącz komputer z TV po czym włącz komputer po tym zabiegu komputer zainstaluje sterowniki i jest wszystko ok da się wyświetlić nawet obraz FULL HD xd. Jak podłącza się TV do włączono PC to mogą wystąpić takie problemy jak opisałeś.
 

perski

New member
hmm... tak właśnie zrobiłem i dalej jest to samo, niestety mój komputer nie widzi mojego tv tak jak powinien, wyświetla go jako generic pnp display. Szukałem sterowników do mojego telewizora i chyba coś takiego nie istnieje. Jeszcze jakieś pomysły? Dalej obraz pocięty.
 

fokus88

New member
Zapomniałem do dać że po zrobieniu tego co wyżej napisałem należy zmienić rozdzielczość, może to pomoże.
 
Do góry