32E6. Czy można rozłączyć sieć WiFi ?

piotrekk3

New member
Witam. Parę miesięcy temu kupiłem Panasonica 32E6, lecz dopiero teraz, podłączyłem go pod sieć bezprzewodową.
Od czasu kiedy połączył się z Wifi, podczas przełączania kanałów, są straszne opóźnienia. Wydaje mi się, że jest to wina reklam, które wyświetlają się w prawym dolnym rogu.

W związku z tym, chcę się zapytać czy istnieje możliwość rozłączania się z siecią kiedy z niej nie korzystam ?
 

Stanley

Member
Bez reklam
Witam. Parę miesięcy temu kupiłem Panasonica 32E6, lecz dopiero teraz, podłączyłem go pod sieć bezprzewodową.
Od czasu kiedy połączył się z Wifi, podczas przełączania kanałów, są straszne opóźnienia. Wydaje mi się, że jest to wina reklam, które wyświetlają się w prawym dolnym rogu.
Reklam? Chyba hbbtv? ;-) Próbowałeś naciskać na pilocie niebieski/czerwony przycisk?

W związku z tym, chcę się zapytać czy istnieje możliwość rozłączania się z siecią kiedy z niej nie korzystam ?
Hm, pobawiłem się chwilę (DT60) i chyba najprostsza metodą jest wejście w ustawienia sieci i (ręczne) przełączenie z bezprzewodowej na przewodową (przy założeniu, że nie masz tv podpiętego do routera przez ethernet... ;-)). Po przełączeniu z powrotem, tzn. na bezprzewodową wszystko powinno wrócić - nie trzeba od nowa szukać sieci (SSID), wklepywać haseł, itp.

Swoją drogą nie stwierdziłem wpływu obecności hbbtv (tzn. w zasadzie od tego, czy tv jest podłączony y do netu...) na szybkość przełączania kanałów. Ale może faktycznie coś w tym jest? Może zależy od prędkości/jakości łącza, tzn. np. przy b.kiepskim opóźnia?

Pozdrawiam.
 
Do góry