32" pod cyfre 2000-2500zł

skana

New member
Witam wszystki i z gory przepraszam za kolejny post typu "szukam TV"
Jednak po przeczytaniu kilkudzieciu czy tez kulkuset postow jak wielu poprzednikow nie wiem jaki TV wybrac.
Jakos w grudniu czytalem i ogladalem TV w MM i zastanawialem sie nad Sharpem RD2E (w MM ok 5000 w sklepach internetowych ok 3700-4500)
Jednak ostatnio przemyslalem sprawe i doszedlem do wniosku ze za 2500zl mozna kupic dosc przyzwoity TV no i ze nie zamierzam robic z tego zakupu jakos mocno przyszlosciowego ( nie wiem co bedzie za 2-3 lata - moze postawie w innym pokoju i kupie cos wiekszego lepszego)
To po krotce taki moj wstep a ponizej wymagania i warunki
- odleglosc od tv ok 3m
- sygnal CYFRA w 99% (po EURO), sporadycznie DVD lub komp
- przede wszystkim mecze w weekend (canal+sport), kanaly tematyczne TVN24, TVNTURBO, Discovery, sporadycznie filmy(moze z nowym TV beda czesciej:D )
- pory godz poludniowe i nocne
- pokoj z oknem na wschod (telewizor bedzie mial za soba okno + sciane)
- w tej chwili nie bede uzywal HDMI bo nawet nie mam z czym polaczyc i szybko sie to nie zmieni wiec nie wymagam 2-3x

Jak juz wspomnialem troche czytalem i juz myslalem ze podjalem decyzje i wypadlo na JVC G80 cena ok 2000-2300.
Zaczalem jednak czytac opinie i okazalo sie ze TV buczy ( niby nic ale pozniej w domu beda mi buczeli co ja wybralem :( )
no i nieciekawe opinie odnosnie odbioru canal+sport (2-3 osoby narzekaly) - wystepuje w nich pikselowanie.

Szczerze mowiac jestem skolowany bo juz sie podjaralem ze JVC bedzie fajnym i niedrogim TV a tu takie opinie;/

Moze ktos mi podpowie kilka niedrogich telewizorkow zeby ewentualnie mogl sobie poogladac w MM lub tez saturnie i sie zastanowic nad czyms

Przepraszam ze post przydlugi i moze niekoniecznie wszystkie info niezbedne:)

Pozdrawiam i z gory dzieki za ewentualne wypowiedzi i pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w tej klasie możesz sięgać po Toshibę - ale lepsze skalowanie ma:
Hitachi 32 A 01
JVC 32 G 80
Sharp 32 D 44
Sumując wszystkie Twoje potrzeby zacząłbym od góry. A najważniejsze skorzystałbym z oferty Hitachi która pierwszy raz w Polsce zrobiła promocję na telewizory.
 
Do góry