32 lf2510

dembus100

New member
Witam Byłem dzisiaj w rtv euro agd i zapytałem pana czy ten tv obsługuje full hd przez wejście vga komputerowe . Pan mi odpowiedział ze takie coś to nie jest hd bo hd jest przez kabel hd . ;-> Ma ktoś taki i może się wypowiedzieć jak wygląda używanie tego tv jako monitor do komputera . Jak wygląda obraz ze zwykłej kablówki bo w klepie akurat ten tv wyświetlał obraz słabo ale pan mówił ze źle wtyczka jest włożona bo mocno śnieżył gorzej niż jakiś medion za 1000 zł nawet.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie załapałem o co pytasz?
  • Telewizor LCD 32 LF 2510 LG
  • Przekątna ekranu 32"
  • Format 16:9
  • Jasność 500 cd/m2
  • Kontrast 50 000:1
  • Kąt oglądania 178 st.
  • Rozdzielczość 1920x1080 pikseli
  • Czas reakcji 5ms
  • 24p Real Cinema Mode
  • Expert Mode/ ISF Certification
  • e-Streamer
  • Stereo NICAM / A2
  • Moc RMS 10W + 10W - niewidoczne głośniki
  • System Surround SRS TruSurround XT
  • Dekoder Dolby Digital
  • Czysty Głos II
  • Teletekst 1000
  • Multisystem PAL, Secam, NTSC
  • Dekoder MPEG-4 AVC(H.264)
  • 100 programów
  • AV Mode
  • Kreator ustawień obrazu
  • Eco - Funkcje oszczędzania energii
  • Spełniane normy Energy Saving (UK), Energy Star (Pan EU)
  • Inteligentny czujnik
  • Basic Energy Saving
  • Złącza z boku: Wyjscie słuchawkowe, AV-wejście, HDMI, CI
  • Złącza z tyłu: RF-antenowe, Component + audio, Scart Full/Half, HDMI/HDCP 1 - 1 Port PC Mode, Cyfrowe wyjście audio (optyczne), RGB D-sub (15pin), PC audio, RS-232C 1 (serwisowy), USB 2.0 1 (serwisowy)
  • Pobór mocy (typowy), bez funkcji Eco 150W
  • Wymiary bez podstawy WxSxG: 54,4x80,2x7,9 cm
  • Wymiary z podstawą WxSxG: 60,4x80,2x22,8 cm
  • Waga: bez podstawy 11,9 kg, z podstawą 13,4 kg
z danych wynika że może pracować jako monitor jeśli masz na myśli HD.
 

dembus100

New member
Moje pytanie brzmi czy po tym zwykłym łączu pc bedzie obraz full hd . 1920x1080. Bo że matryca jest ful hd to wiem i po hdmi napewno by było idealnie ale niestety laptop nie ma tego wyjścia .
 

maruco

New member
dembus100 napisał:
Moje pytanie brzmi czy po tym zwykłym łączu pc bedzie obraz full hd . 1920x1080. Bo że matryca jest ful hd to wiem i po hdmi napewno by było idealnie ale niestety laptop nie ma tego wyjścia .

wszystko zależy od sygnału wiec jeżeli nie przez HDMI to raczej najwyższej jakości obrazu HD nie uzyskasz :/ niezależnie od modelu TV :/
 

dembus100

New member
Chyba pójdę do sklepu i sam się przekonam jak to wygląda . No na jakości straci pewnie minimalnie choć rozdzielczość bedzie mam nadzieje maksymalna , podłączałem ostatnio samsunga hd redy takim własnie kabelkiem vga i obraz był naprawdę dobry .
 

amelia25

New member
dembus100 napisał:
Chyba pójdę do sklepu i sam się przekonam jak to wygląda . No na jakości straci pewnie minimalnie choć rozdzielczość bedzie mam nadzieje maksymalna , podłączałem ostatnio samsunga hd redy takim własnie kabelkiem vga i obraz był naprawdę dobry .

pojęcie dobry obraz jest względne :/
wszsytko zależy od jakości syganłu, ale powinno by OK :)
 

dembus100

New member
amelia25 napisał:
pojęcie dobry obraz jest względne :/
wszsytko zależy od jakości syganłu, ale powinno by OK :)
Niestety nici z full hd . Ten lg wyswitlał rozdziałke 1300 x766 a niektore modele nawet jeszcze gorzej bo 1200x720 wię chyba zdecyduje sie na cos tańszego hd redy np 32lh2000
 
Do góry