32" LCD do PC, 2500

pasz

New member
Witam. Co prawda telewizor zamierzam kupic dopiero w czerwcu, ale jesli bede mial juz swoj upatrzony model, to moze natrafi sie jakas fajna promocja (jak ostatnio w MM, bez VATu).

Jestem kompletnym laikiem jesli chodzi o TV. Mam w domu trzy, ale wszystie kineskopowe (i to "wypukle"), 5-10 letnie. Ciezko mi wiec odniesc sie do jakosci. Nie mialem nigdy tez zadnego wyswietlacza LCD (ale moj znajomy ma plazme 42").

Fundusze jakie moge przezaczyc to powiedzmy 2500 zlotych. Oczywiscie jesli jest jakis super model za 2800 to wstrzymam sie miesiac i kupie ten drozszy. Ale najlepiej okolo 2250 zlotych.

A jakie wymagania?
- w przyszlosci planuje podlaczyc konsole (X360)
- chce sobie pograc w gry z mojego komputera; nie mam pojecia jak to z tym jest, wiem ze mozna podlaczyc TV bez problemu, ale czy gry beda wygladaly dobrze? (oczywiscie natywna rozdzielczosc/maks detale)
- chce ogladac filmy z komputera (glownie DivXy)
- planuje wyposazyc sie za jakis czas w "Cyfrowy Polsat", kablowki u mnie nie ma :)
- mile widziana mozliwosc powieszenia na scianie (choc pewnie tego nie zrobie, bo sie bedfe bal o sprzet )
- TV musi byc latwo dostepny w sklepach typu MM czy Saturn; nie chce jakiejs "perelki", ktora beda mi wysylali z drugiego konca Polski

To by bylo tyle. Priorytetem tak jak napisalem sa gry PC i DivXy. Przez pewien czas zastanawialem sie nad kupnem monitora 24", ale jednak TV bedzie chyba lepszym rozwiazaniem.

Mialem na oku SHARPa LC-32WD1E lub ktorys model Sony BRAVIA (ale z niektorych opinii wnisokuje, ze sa troche "przereklamowane"). Jeszcze byl jakis Phillips/Panasonic, cos jak LX70, ale on podobno nie nadaje sie do PC. Czytalem takze o Samsungach z serii R8x... podobno najlepsze do komputera.

Z gory dziekuje za pomoc :)
 
Do góry