32 cale 3d, jaki ?

zibias

New member
Proszę o pomoc w wyborze najlepszej propozycji z parametrami jak w temacie. Telewizor jest do pokoju moich dzieci. Zależy mi na tym aby w zestawie były okulary.

Wysyłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk 2
 

siloos

New member
ma byc to samsung ?? Bo temat jest w dziale samsunga ?
Jesli tak to w jakim wieku sa dzieci ? Bo jesli male to nalezalo by pomyslec o 3d pasywnym ze wzgledu na lzejsze i sporo tansze okulary(ale wtedy samsung odpada gdyz ma technologie aktywna). Wiadomo jakie dzieci sa cos upadnie cos mocniej sie nacisnie i drogie okulary moga nadawac sie tylko do kosza. I z tego co mi sie wydaje samsung do 32 cali nie daje okularow w zestawie.
I przede wszystkim jaka kwota ?
 
Ostatnia edycja:

zibias

New member
ma byc to samsung ?? Bo temat jest w dziale samsunga ?
Jesli tak to w jakim wieku sa dzieci ? Bo jesli male to nalezalo by pomyslec o 3d pasywnym ze wzgledu na lzejsze i sporo tansze okulary(ale wtedy samsung odpada gdyz ma technologie aktywna). Wiadomo jakie dzieci sa cos upadnie cos mocniej sie nacisnie i drogie okulary moga nadawac sie tylko do kosza. I z tego co mi sie wydaje samsung do 32 cali nie daje okularow w zestawie.
I przede wszystkim jaka kwota ?

Najchętniej Samsung, bo mam już jednego LED-a 42" tej marki i jestem zadowolony chociaż może być inny producent. Dzieci w wieku 8 i 17 lat. Kwota najlepiej do 1800 zł. Co sądzicie o 32ES6100ue lub 32eh6030? W tych pieniądzach bym się zmieścił, tylko okularków chyba nie ma w zestawie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry