2024 czas na nowego..Oleda, MiniLeda?

Denon84

Member
Witam forumowiczów, przychodzę z prośbą, ostatnio (już jakis czas temu mi pomogliście-Dzięki za TV Kiki i transport).
Jak w temacie czas na zmianę, mam obecnie leciwego ale nie narzekam wcale na niego PHILIPS 49PU8303/12 chyba z tego co pamiętam na matrycy VA.
TV potrzebny głównie PS5, Netflix czasami jakiś program ale TV praktycznie nie oglądamy chyba że nasza super kadra gra to włącze:).

Zastanawiam się na OLEDEM - czytałem tutaj na forum chyba wszystko;) + inne artykułu, czyli wypalanie, odbicia jak w lustrze w ciągu czy piękna czerń wszystko mi znane. Myślę nad MiniLedem ale nie znam tej technologii wcale jedynie co poczytałem.
Doradźcie proszę jaki model i tutaj prośba o konkretne modele w których poczytam również bo nie ukrywam głowa mi już pęka od czytania, wad i zalet wszystkich modeli:). Chyba zmienię pracę i pójdę teorie wygłaszać o TV od tego czytania.

Odległość sofy od TV 2,5-2,7.

Z tego co zawsze brałem pod uwagę to odświeżanie 100-124hz, matryca VA (juz nawet nie wiem czemu tak się uparłem na nią zapewne dla lepszej czerni ale z tego co wiem ponoć IPS lepsze do szybszego ruchu są)

Budżet: wiadomo najtaniej i najlepiej ale tak się chyba nie da;) myślałem o Oledzie więc liczę się z kosztem 5-7tyś za tv.
Wielkość: myślę że minimum 55 ale chyba warto myśleć 60-65cali.

Sorki za litanię, dzięki że dobrnąłeś do końca:).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do Twoich warunków wskazanie wyraźnie na Oled 65"
W klasie cenowej masz LG 65C45 za 7499 zł dla członków forum z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł .
Ale masz też cashback z LG Polska 400 zł - więc cena 7099 zł
Czyli target idealny.
Masz wszystko na czym Ci zależy .

Kiedy planujesz zakup ?
 

Denon84

Member
Do Twoich warunków wskazanie wyraźnie na Oled 65"
W klasie cenowej masz LG 65C45 za 7499 zł dla członków forum z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł .
Ale masz też cashback z LG Polska 400 zł - więc cena 7099 zł
Czyli target idealny.
Masz wszystko na czym Ci zależy .

Kiedy planujesz zakup ?
Do Twoich warunków wskazanie wyraźnie na Oled 65"
W klasie cenowej masz LG 65C45 za 7499 zł dla członków forum z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł .
Ale masz też cashback z LG Polska 400 zł - więc cena 7099 zł
Czyli target idealny.
Masz wszystko na czym Ci zależy .

Kiedy planujesz zakup ?
Zakup planuje max do tygodnia, kończę remont i wleci nowy TV. Tylko myślę nad MiniLed bo oled przeraża mnie to wypalanie które dla jednych istnieje dla drugich nie, nie chce włacząc tv i zaczynać oglądanie od sprawdzania matrycy , nie ukrywam 2-3h gra sie na konsoli a są elementy stałe.

Może uda się cos wybrać i czy jest transport od Was do klienta? Ostatnio pod drodze do krakowa wpadliście do mnie:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest specjalnie dla Ciebie - jeśli potwierdzisz naszym transportem jutro u Ciebie
Ja wybrałbym` zdecydowanie LG 65C45.

DO grania - super.
LG 65C45 - to już 12 generacja Oledów,
Masz każdego roku mocniejsze zabezpieczenia.

MIni led z dobrej półki :
  • 65C845 za 4999 zł
  • 65Pml9008 za 4399 zł

Ja wybrałbym Oled TV
 

Denon84

Member
Jest specjalnie dla Ciebie - jeśli potwierdzisz naszym transportem jutro u Ciebie
Ja wybrałbym` zdecydowanie LG 65C45.

DO grania - super.
LG 65C45 - to już 12 generacja Oledów,
Masz każdego roku mocniejsze zabezpieczenia.

MIni led z dobrej półki :
  • 65C845 za 4999 zł
  • 65Pml9008 za 4399 zł

Ja wybrałbym Oled TV
Wrócę do domu, na spokojnie poczytam o wymienionych modelach i dam znać.
 
Do góry