1-3 maja w media markt minus vat

robirem

New member
Ok jak w temacie , mozna coś znaleść ciekawego. Ja narazie zastanawiam się nad HK 255 , cena 2599 - vat to ok 2000 , moim zdaniem cena ok ( MM Zabrze ) wiem też że w MM w Czeladzi jest Marantz 5003 też za 2600 a więc też - vat za ok 2000. Proponuje niech każdy pisze co za ile i gdzie , może ktoś na tym skorzysta

pzdr
 

PopaY

New member
Bez reklam
A ja Ci proponuję podjechać w tych dniach czyli 2 maja, bo tylko wtedy MM są czynne i przekonać się jak drastycznie ceny wzrosną ;) Wówczas będzie miał -VAT, ale od dużo wyższych cen :D
 

robirem

New member
wzrost cen - wszyscy niosą info że 30% wsio w góre . ale nie na stary ( potwierdzałem ceny i się zgadza czyli hk 255 i marantz 5003 za 2k ) towar. A tak wogóle to o co chodzi z tymi podwyższkami
 

p0is0n

New member
przesadzacie, nie raz widzialem, ze towary byly tansze niz normalnie, w TE DNI. Mowie o towarach, ktorych ceny znalem, nie o wszystkich.

Inna sprawa jest, czy w MM mozna kupic cos fajnego z hifi..
 

lepp

New member
Bez reklam
Niektóre pójdą w górę, niektóre zostaną po staremu. Warto na pewno popatrzeć co i jak jeśli ktoś nie jezdzie na majówkę.
 
W bialostockim MM stoi marantz sr 5003 za 3890 zl. To czy bez vatu warto go bedzie kupic sie pytam ?;)
PM 8003 za takaz cene
CD 7003 za ponad 2400
CD 6003 za ponad 1600
 

locutus23

New member
a ja przepraszam ile w mm wynosi podatek vat :confused:

polecam gazetke i kalkulator fajne ceny wychodzą :grin:
 
Ostatnia edycja:

BoDeX

New member
CIEKAWE JAK SIĘ ZACHOWAJĄ Z CENAMI NA BLU-RAYe

Panasonic 35
SONY 350

To schodzące modele, a ceny u nich ciągle rosną ! :)
 

bubu54142

New member
Nie liczy się tak.Bo np. od 2000-22% jest 1560.Nigdy za tyle nie kupicie.Oni doliczają do ceny 1560 22% i wychodzi 1903,20.Tyle musiałby kosztować towar.Cena z gazetki za laptopa 1761,48 a z vatem 2149.
 

gryzio

New member
locutus23 napisał:
a ja przepraszam ile w mm wynosi podatek vat :confused:

polecam gazetke i kalkulator fajne ceny wychodzą :grin:

Tyle ile w całej Polsce - 22%.
I w szkole podstawowej na procentach i proporcjach uczyli jak należy liczyć.
Jeśli cena (np) 2000 to cena liczona z 22% vat'em, to cena bez 22% procent vatu to 1639.35. (cena z vat podzielić przez 1.22)

;-)
 

centur

New member
że tez sie dajecie nabierać na te promocje :D , załoze sie ze nie wsztskie produkty bedzie mozna kupić bez watu, a MM robni to tak: produkty które nie schodzą i długo zalegają półki podnosi sie o vat (lub trochę mniej) a następnie sprzedaje bez vatu, mamiąc napalonych klientów. Trza było pójść ze 2-3 tyg temu i wyczaić ceny produktów i porównać je z dniem jutrzejszym, czy cena będzie o całe 22% niższa. Przypominam że vat MM musi do fiskusa odprowadzić. Ostatnio pytałem zaprzyjaźnionego pracownika mediaexpert jak to jest z tymi ratami 30x0%. Jak zarabia na tym bank ???? ano tak że w tej promocji koniecznie trzeba wykupić ubezpieczenie co powoduje wzrost raty i zarobek banku, proste, prawda ???? .............:eek:k:
 

gryzio

New member
e tam zaraz dajecie sie nabrać ;-)

po pierwsze spora część tych co potrafi się wykazać brakiem dysgooglii na taki akurat numer nabrać się nie da.
po drugie to o czym piszesz dotyczy tylko niektórych elementów - weź pod uwagę, iż jeśli np blackninja potrafi zejść z ceny widocznej na stronach własnego sklepu na tyle dobrze iż cena potem staje się baardzo konkurencyjna względem np alledrogo, to biorąc pod uwagę iż robin hoodem raczej nie jest i do interesu nie dopłaca oraz porównując jego cenę z ceną mm wychodzi na to iż ten drugi może sobie spokojnie zrezygnować z vat'u i w dalszym ciągu spokojnie wychodzi na swoje...

a wracając do tematu - tak, sprawdziłem sobie cenę jednego produktu który mnie interesuje, tak, pojadę jutro - jeśli zrobią wałek na cenie to wzruszę ramionami odwrócę się na pięcie i kupię na necie, mało tego - nie będę wstawał na 7 'żeby zdążyć' bo jeśli w tej cenie jest 'ostatnia sztuka' stojąca parę miesięcy na wystawie to też mnie to akurat nie interesuje :)

a w ogole to z promocjami jak ze wszystkim - rozum rozdawali po to by człowiek sie nie dawał nabierać na lewe promocje a korzystał z prawych ;-)
 

vib

New member
centur napisał:
Jak zarabia na tym bank ???? ano tak że w tej promocji koniecznie trzeba wykupić ubezpieczenie co powoduje wzrost raty i zarobek banku, proste, prawda ???? .............:eek:k:

no wlasnie nie trzeba, tylko po prostu oni je wciskaja klientom i przekonuja, ze bez tego ubezpieczenia bank nie da kredytu - trzeba sie postawic i nie pozwolic sie naciagnac na to ubezpieczenie, bo tak naprawde ono jest dobrowolne, tylko pracownicy wlasnie maja nakazane jak najwiecej tych ubezpieczen sprzedac

znajomy to 3 tygodnie temu przerabial - kazal milej Pani pocalowac sie w t...ek i pisac wniosek bez ubezpieczenia - z wielka niechecia sie zgodzila i po 15 minutach jednak byl kredycik na sprzecik :)
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
ojej jaka sensacja, co wy tak do tego ubezpieczenia, nie ma obowiazku go brac, a mila Pani nie musi nas o tym informowac, wystarczy poprosic bez ubzepieczenia, a nie tak chamsko jak wyzej ktos napisal, w mcdolads tez do frytek nie daja ketchapu, ale jak poprosisz do dostaniech.
 

mb79

New member
Byłem około godz 8 w MM w Lublinie.
Bez rewelacji, jak zwykle więcej szumu narobili niż się na prawdę działo.
Chciałem kupić LCD 32" ale nie było żadnego z modeli który mnie interesował.
Sprawiało na mnie wrażenie jak by nowsze modele nagle "zniknęły" a pojawiło się sporo starszych modeli. W dobrej cenie był Funai 32" i widziałem że jeden pan to 2 koszyki tego naładował ( co najmniej 10 sztuk) ;)
Ogólnie ceny bez rewelacji zgodnie Waszymi zapowiedziami.
 

prosper5250

New member
Sprzęt sporo podrożał ostatnimi kryzysowymi czasy... Panasonic to w ogóle oszalał! A w kwestii kredytów to nie ma, nie było i nie będzie darmowych. Nawet jeżeli dziewczyna wypisująca kredo odznaczyła ubezpieczenie, i tak dostaniesz kartę Visa, za którą będziesz płacił i wiele innych ukrytych opłat. Każdy kredyt bez ubezpieczenia przybliża dziewczynę do pozbawienia premii a ostatecznie do zwolnienia a Ty i tak zapłacisz bankowi swoje - akurat najbardziej już opłaca się ubezpieczyć kredyt bo coś z tego masz a nie same gołe kwoty zarobku banku...
A bez vatu wypycha się towar zalegający i gnioty stare plus 3-4 rzeczywiste atrakcje (zwykle nowe byle co)... Reszta ma podwyższaną marżę.
 
Ostatnia edycja:

locutus23

New member
ceny podniesli sciemniacze np nokia n79 2 tyg temu była po 1199 a teraz niby z 1499 na 1230

ps.połowa tego co kupiłem nie działa :x musze jechać jeszcze raz :(
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
teraz zaczeli pisac o kredytach, ciekawsze jest to maja cekawego i w dobrych cenach, znajomy byl i mowi ze gigantyczne kolejki, wiec mi sie nie chce jechac.
Czy cos jest ciekawego, np ampluitunery w dobrych cenach onkyo 606
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
baz vat - bez komentarza.
Wiele cen w internecie z Vatem jest niższa niż ceny bez Vatu - w MM.
Nie ważne co się mówie - ważne jak się mówi :D :D :D .
 
Do góry