Przecież to Ty szukasz problemu w tym, że masz patch, jeszcze rozumiem jakby Ci za niego kazali płacić, ale tego nie robią, więc jakikolwiek problem mają tylko złodzieje...no i napisałeś "teraz" co jednoznacznie pokazuje że chodziło Ci, że ten trend zaczął się od GT 5 co jest bzdurą, no ale Ty i tak wiesz lepiejA pisałem że nie wiedziałem? No właśnie, Ty zawsze szukasz jakiegoś problemu. Poza tym co to za różnica kiedy zaczęli nas dymać? Nie oznacza to chyba że będziemy się z tego cieszyć "bo to już norma". Zabolało że napisałem coś niepochlebnego o gt5 i już jazda.
Twoje zdanie azet już wszyscy znająNapisz książkę zamiast nabijać posty
![]()
zależy jakich , ale nie spodziewam się niewiadomo czego- bo w wyścigach liczy się tylko kilka samochodów a one już są premium no chyba że dadzą bugatti ale to tylko jeden ...eeetam ,szkoda gadać gra do d...py........ zachwycaj się modelem jazdy bo tylko to Ci pozostało ...... GT 5 przegrywa grywalnością nawet z GT 5 P bo po tamtej nikt się niczego nie spodziewał i zaskakiwała pozytywnie, ta natomiast zaskakuje tylko negatywnie (może GT 5 P była za dobra ...)Ja tam nie mam nic przeciwko. Czekam na jakiś update, gdzie będzie kilka aut przeniesionych ze standard do premium![]()
buhaha to czemu zwiększają nagrody za zwycięstwa ? .... bo jak można zarobić na samochód który kosztuje 10 000 000 KR., skoro tylko jedne zawody dają z wyścigu za pierwsze miejsce 98 000 KR. , to teraz policzcie sobie ile trzeba tych wyścigów zrobić ,podaję odpowiedź 102 takie wyścigi- żeby zarobić na samochód za 10 000 000 - debilizm ?
Czyli dla ciebie szrot, który nie ma samych minusów. Ok.tak czynię, jak się nudzi odstawiam ( a miał być taka najlepsza , na długie wieczory ), no ale wracam bo przecież nie same minusy ma.....
no pewnie, ma plusy- są samochody, i jakieś trasy, niektóre z GT 5 P ,część samochodów premium jest z GT 5 P , ma 1000 samochodów w ogóle , można jeździć na kierownicy ,zmienną pogodę ma , ktoś napisał że dźwięki ma , samochody są z plasteliny ,ale jakieś tam odkształcenia są po uderzeniu z prędkością 200 km/h, to nic że klosze lamp wyglądają jak nowe- nie jest tak źle, bawię się sam osobiście ,dodadzą parę poprawek -poprawią pewne rzeczy i na koniec powstanie GT 6, i sami od siebie zwiększyli nagrody za wygrane wyścigiCzyli dla ciebie szrot, który nie ma samych minusów. Ok.![]()
Q..a, to i tak dobrze! Ja pierwszy i drugi wyścig machnąłem na 3-cim miejscu (fiat i honda), 3-ciego wyścigu na razie nie ukończyłem (mazda rx-7), wypadam....Wiecej takich updatów i będzie gites. A ty azet idź na pc pograć. Ktoś próbował tych sezonowych eventów ? Ciężka sprawa, w pierwszy fiatem 500 brakuje mi pól sek. do pierwszego.
Q..a, to i tak dobrze! Ja pierwszy i drugi wyścig machnąłem na 3-cim miejscu (fiat i honda), 3-ciego wyścigu na razie nie ukończyłem (mazda rx-7), wypadam....![]()