Sony XR-75X95L

neokrk

New member
@irift - masz powieszony czy stoi na podstawkach/nóżkach?

Tak jak wspomniałem, po włączeniu (i również wyłączeniu) przez jakiś czas pojawia się taki trzask plastiku, tak jakby właśnie od temperatury coś pracowało - u mnie 75 cali wisi na ścianie.
 

irift

Member
Powieszony. No nie wiem dziwne rzeczy co piszesz cyk jest po włączeniu i wyłączeniu ale to od tv. Poza tym co jest normalne nic nie trzaska i wydaje mi się że tam jakichś dużych temperatur nie ma 😆 to nie komputer. Sprawdź dobrze czy wszystko tam z tyłu na swoim miejscu. W ostateczności wezwij serwisanta. Poza tym tv jest super więc szkoda żeby taka pierdoła psuła całokształt.
 

czarny2807

Active member
Bez reklam
Po pierwsze, jestem super zadowolony z tego telewizora - przesiadka z (ostatniej generacji) plazmy Panasonica ST60 - niczego mi nie brakuje pod względem obrazu, ale
zauważyłem że plastiki z obudowy TV z tyłu są marnej jakości :'( - czy u Was też TV "strzela" tymi plastikami jak się nagrzewa po włączeniu itd?
Trochę to jest słabe doświadczenie ...
U mnie też po jakimś czasie od włączenia jest trzask plastiku. Tylko ja mam OLED Philips ale też mam za tv dekoder C+ więc nie wiem co trzaska. Co do jakości materiału to obecnie stawia się na ekologię i recykling więc może to gorzej wyglądać.
 
Do góry