Samsung qled oled , sony brawia

Szwagierro

New member
Witam poszukuje telewizora do okolo 12 tys zł czego oczekuje . Salon okolo 50 m2 dobrze nasłoneczniony ale na telewizor nie pada wiazka swiatla z zewnątrz. Telewizor głównie do filmów moze w przyszłości pod jakas konsole kto wie . Przekatna jaka mnie interesuje to 85 cali . Kanapa odległość 4m od sciany na której jest telewizor stol jadalniany na okolo 5.5m z którego tez chce cos widzieć. Odświeżanie 100hz min hdr . Telewizja internetowa ,android tv mam w dekoderze rozglądałem się po marketach i niestety jak ktoś nie ma doczynienia z tym to jest ogrom i przepaść. Jedynie co zaobserowalem to qled czy oled juz nie pamiętam w porównaniu z brawia wychodzil ciemno , ale tez nie zależy mi na super jasności bo telewizor bedzie pod wieczór głównie używany. Na vhwile obecna mam projektor epson ehtw 5300 i jakos czuje się juz nim zmęczony zbyt wielki obraz w nocy strasznie jasno swieci kontrast kijowy brzęczenie nad głową rozkładanie ekranu etc . Nie mam jakiś super wymagań nie jest kinomanem aż takim raz obejze cos w 4k raz 1060p a czami zwykle tv4 z tandetna jakością. Chce mieć dobry kontrast glebie bądź ostrość i tyle
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz świetne warunki na 85".
W klasie cenowej masz świetny model mini led 85C955 z pełnym pakietem dla członków forum za 12.500 zł z montażem i dostawą.
Do Twoich odległości , potrzeb i warunków świetny model.
Cisza tego modelu wyzwoli Cię od hałasu.
Masz bardzo wysoki kontrast i dzięki temu głębię.
Mini led wysokiej klasy sprawi najwyższe oczekiwania.
 
Do góry