Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

grzechu2

New member
Witam,

Przymierzam sie do 32 calowego LCD-ka by Sammsung. I juz bylem zdecydowany na serię B aż ty dwa dni temu widzę że mix electronics, media markt pojawiła sie jakaś nowa seria - C. Z tego co piszą w sklepach ma mieć mega contrast / w serii B jest jeszcze ultra contrast ....

Wiecie o co chodzi z tą wersją są jeszcze jakieś różnice? Cenowo to prawie to samo........


dzieki pzdr
Grzechu
 
Ostatnia edycja:

edi730

New member
Co roku są nowe modele. I z tym trzeba się pogodzić. Firmy monitorują zapotrzebowanie rynku, czytają fora opinie i wszystko co wiąże się z ich produktami. Analizują i instalują w nowe produkty, a nie w nowy soft do sprzętu bo to już się nie opłaca. Bo co im po tym że aktualizujesz soft i kolejny roczek nie myślisz o zmianie sprzętu. Nie! masz myśleć o nowościach i kupować nowe! Tak było i będzie. LICZY SIĘ EBIT !!! a nie do końca konsument.
 

ADAM12116

New member
tak dokładnie liczy się kasa i zarobek i ogłupuianie klięta super hiper nowościami itp, juz jak wyszły 1 telewizory serii A to można było dać i obsługę ntfs i napisy itp itd zresztą jakieś tego typu obietnice nawet były z aktualizacją softu ale kich nic wprowadzili nowe modele i co ludzi wywalcie swoje roczne TV i kupcie nowe i za rok to samo znowu hehe:? z nie małą kase!!!:p
 

satman777

New member
Nie wszystkie firmy tak postępują. Philips ostatnio wydał firmware do starego modelu bluray BDP3000 znacznie rozszerzający jego możliwości (np mkv) i równolegle do tego wyszedł nowy model z podobnymi możliwościami.
 

Miker88

New member
No w sumie model C650 nic nowego nie wnosi po za tym że ma ten Qr...ski dts i zmieniony desing w domu mam B650 hmm...z tego co widzę to samsung postawił zdecydowanie na LEDy w tym roku bardziej mają rozbudowane funkcje ten 3d gówno warty skype i mają mieć podobno więcej widgetów wi-fi i dtsy hmmmm Jeśli będę kupował TV na jesień a pewno tak będzie to raczej nie wybiorę samsunga bo mnie MEGA w Qr....li z tym dtsem Polecam w tym roku TV TOSHIBY naprawdę zapowiadają się Zajebiście :)
 

marsz99

New member
nie można znaleźć tego modelu na stronie samsunga.. na zagranicznych też.. pytanie - czemu??
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Polecam w tym roku TV TOSHIBY naprawdę zapowiadają się Zajebiście :)

Jeśliś urodzony w 1988 to wyjaśnia ten wpis (dziecko reklamy). To, że kiki przeprowadził test Tośki to nie znaczy, że są to (czy będą) dobre tv. Tośki zawsze były i są tłem dla pozostałych. Pierwsze skrzypce już niepodzielnie zagrają Filipki(z końcówką 5), o ile ich ceny nie będą jak zwykle z sufitu.
 

edi730

New member
Troszkę o specyfikacji c650 można przeczytać na stronie samsunga US. Mogą się troszkę różnić od EU ale zawsze coś ;)
 

OSP110233

New member
Po co wam specyfikacje, parametry, jakość wykonania ba encyklopedie ... jak są w tym kraju ludzie, którzy wszystko z góry wiedzą najlepiej :), że Toshiba zjada Samsunga na śniadanie a w Plazmy Panasonica na deser. Kolega na pewno już się szykuje do wyjazdu na plaże Egiptu jak zapowiedział Premier Kaczyński hehehehe :)
 

edi730

New member
Ale za Tośkę z takimi bajerami trzeba zapłacić troszkę więcej, a nie każdego na to stać. Mnie nie stać i dlatego wybiorę samsunga. Nie ma już nowych tv crt a do oglądania TV i filmów coś trzeba kupić, coś na co nas stać... A model C650 jest godny uwagi w tym przedziale cenowym. Pisanie ten lepszy od tego kierując się nazwą firmy świadczy tylko o Twojej wiedzy no może o postępie zanikania szarych komórek ;)
 

Horhe Ortega

New member
Nadal są nalepki.Widziałem 40"-SQ01.Cały tył z blachy i zredukowana grubość robią wrażenie.Do tego miłe dla oka logo DTS 2.0+digital out a ceny chyba od 2800PLN.Fajnie;)
 
Do góry