Samsung b850 bzyczenie naprawa

portos2

New member
Witam

Mam Samsunga PS50B850 który "BZYCZY" problem powszechnie znany - ale nigdzie na farum nie wyczytałem czy komuś serwis Samsung usunął tą usterkę z sukcesem - oczywiście wiem ze całkowicie nie można tego usnąć ale czy jest możliwe żeby nie było tego słychać z 2-3 m w nocy


Mam samsunga wyprodukowanego w sytyczniu 2010
( u mnie w nocy słychać to z odległości 6m)
 

Brzoza-Marcin

New member
Witam

Mam Samsunga PS50B850 który "BZYCZY" problem powszechnie znany - ale nigdzie na farum nie wyczytałem czy komuś serwis Samsung usunął tą usterkę z sukcesem - oczywiście wiem ze całkowicie nie można tego usnąć ale czy jest możliwe żeby nie było tego słychać z 2-3 m w nocy


Mam samsunga wyprodukowanego w sytyczniu 2010
( u mnie w nocy słychać to z odległości 6m)

Moj Samsung juz 2 raz wrocil z serwisu, prawie nic sie nie zmienilo, ale poniewaz mam go dopiero do miesiaca to zastanawiam sie nad oddanie telewizora do sklepu na zasadzie niezgodnosci towaru z umowa, bardzo zaluje ze kupilem ten tv, generalnie wydalem pieniadze i prawie wcale nie korzystam z tv, bo jak narazie jezdzi po serwisach,
servis samsunga zakrywa sie jakimis normami samsunga ze ich telewizory moga pracowac z glosnoscia do 30 decybeli
dla mnie telewizor poprzez ta wade jest nie do zaakceptowania, wieczorem az boli mnie od tego glowa a dziecko prosi zebym wylaczyl tv, ten dzwiek rozchodzi sie po calym domu a dobiega, wcale nie od tylu a centralnie ze srodka ekranu od przodu, zawieszenie wcale nie zmienilo nic, mimo ze nawet dalem gumowe podkladki pod sruby
serwis wymienial podobno jakies plytki, czesci elektroniczne
Na scianie wisi u mnie jeszcze Panasonic 42 cale i to na nim ogladamy tv a nie na nowym Samsungu ktory notabene ma piekny obraz....wszystko jest w nim fajne poza bzyczeniem

Wyglada na to ze chyba serwis u nikogo nie usunal jeszcze tej wady P850tki
 
Do góry