PS3 Slim

Peek

New member
Bez reklam
Witam

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,6939960,Sony_na_Gamescom__PS3_Slim_i_lokalne_ciekawostki.html

Powiem tylko jedno słowo: Szajs.

Panowie z Sony zatrudnili chyba do projektowania designu jakiś bezdomnych bo jak patrzę na PSPgo i PS3 Slim to aż mi ręce opadają...

Mała obudowa, pewnie z wentylacją będzie gorzej, zwiększy się głośność wiatraków, a konsola może się przegrzewać. Cena zostaje taka sama, a tracimy na wyglądzie.

Przy tym czymś "chlebak" jest PIĘKNY!!!
 

matiashek

New member
Jedno słowo cisnie sie na usta: OBRZYDLIWE
Kto to projektował Jak by mnie to miało zachęcic do zakupu to napewo bym Slimki nie kupił jeszcze w takiej cenie
 

mataman

New member
Bez reklam
psp go -szajs, ps3 slim jescze gorszy szajs. Kogoś w sony naprawde zdrowo po........

jestem szczęśliwy że mam swoja świeciąca się jak psu ..... ps3 :D
 

dariuszd1

New member
Jej cena w momencie wprowadzenia powinna być niższa od ceny dotychczasowej "pełnowymiarowej". Przecież Sony zaoszczędzi tym razem chyba w końcu ogromnie dużo kasy na każdej slim.
 

yasiekt

New member
Ciekaw jestem jak w takim przypadku zachowają się sprzedawcy w sprawie ceny PS3 FAT. Wygląd wyglądem, nie każdy na to zwraca uwagę . Mnie osobiście się nie podoba ani kształt ani WYKONANIE matowej obudowy, na zdjęciach wygląda to fatalnie. Generalnie jestem rozczarowany wyglądem, nie sądziłem że te wcześniejsze "przeciekowe" zdjęcia okażą się prawdziwe. Inna sprawa że jeżeli sprzęt będzie bardziej niezawodny(na oceny trzeba będzie poczekać dłuższy czas), będzie się sprzedawał i wygląd będziemy mieli w głębokim poważaniu, poza tym nie każdy przejmuje się czy PS3 Slim będzie pasował wyglądem do TV, ampli, mebli, zestawu kolumn.
Paradoksalnie uważam wraz z premierą PS3 Slim może zwiększyć się popyt na grubasy zwłaszcza że ich cena równolegle spadnie a sklepy mogą je jeszcze obniżyć za jakiś czas aby wysprzedać zapasy grubych PS3.

Druga sprawa, patrząc na zdjęcia boków i spodu Slimki wygląda na to że nie będzie się dało wymontować/wymienić samemu dysku twardego

Chcę jeszcze zwrócić uwagę na mocno denerwujące założenie przyjęte przez SONY tj €=$ :hmm: .
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Więc jednak miałem dobre przeczucie i zdjęcia Slimki ujawnione jakiś czas temu okazały się prawdziwe. Zdziwiony k0val? ;)

Dla mnie było jasne od samego początku, że design Slimki będzie taki a nie inny. Chyba ktoś nie spodziewał się wyglądu hi-endowego sprzętu czy zwykłego prostopadłościanu na wzór odtwarzaczy VHS/DVD/Blu-ray? Wystarczy spojrzeć na modele PlayStation i PlayStation One a później PlayStation 2 i PlayStation 2 Slim aby wiedzieć jak ma wyglądać PlayStation 3 w wersji Sim i jakim zamysłem kierują się projektanci Sony. I dokładnie tak wygląda.

Co do samej konsoli to w końcu jest matowa, mniejsza, poręczniejsza i pewnie pobiera mnie prądu. Dla mnie ani brzydsza a może nawet ładniejsza. I tyle. Nikt normalny tego nie kupi jeśli ma już w domu wcześniejszą wersję konsoli.
 
Ostatnia edycja:

cyber78

Member
Bez reklam
Wiele osób czekało na matową obudowę, bo narzekań na forum było sporo.
Generalnie na podstawie zdjęć to nie ma co oceniać, trzeba w sklepie zobaczyć, pomacać.
Mniej prądu, mniej temperatury, mniej hałasu wentylatorów (na to też było sporo narzekania) - a kwestia awaryjności to po 2 latach się okaże, wcześniej nie ma co spekulować.

Mi najbardziej żal Linuksa - mam zainstalowany więc mnie to dotyczy. Pytanie tylko czy to cecha PS3 Slima czy nowego Firmaware 3.0
 

zbynio81

Member
nikt nie kupi ale jak PS3 się zepsuje to pewnie nie będzie juz wyboru za kilka miesiecy kupic Błyszczącą czarnulke.

Jestem zadowolony ze swojej nie-matowej PeeS 3 oby służyła długo:rolleyes:
Dla mnie nowa SLIM jest mniej atrakcyjna ale wygląd nie jest najgorszy-porównując np. do NINTENDO WII czy XBOX360.
Jestem ciekawy zobaczenia SLIM na żywo i ocenienia wizulano-technicznego :p pierwsze PS60gb były głośne, pierwsze SLIM może być tak samo.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Na odośnikach do fotek w pierwszych postach to rzeczywiście totalna załamka. Niepostawiłbym tego w salonie obok porządnego sprzętu hi-fi czy audio-video, bo wygłąda gorej niż pPS2, ale po obejrzeniu filmiku na YouTube chyba nie jest tak tragicznie:hmm:
 

Ogr

New member
Bez reklam
krzysztofradio napisał:
Na odośnikach do fotek w pierwszych postach to rzeczywiście totalna załamka. Niepostawiłbym tego w salonie obok porządnego sprzętu hi-fi czy audio-video, bo wygłąda gorej niż pPS2, ale po obejrzeniu filmiku na YouTube chyba nie jest tak tragicznie:hmm:
Dokładnie mysle to samo ;) Wręcz dostrzegłem piękno prostoty :D
 

tomek_fcb

New member
nie przypuszczałem, że Sony tak się upodli ;/ PS3 Slim to jakieś nieporozumienie, wygląda jak jakaś tania popierdółka bazarowa:???: z całą pewnością pozostaję przy swojej czarnuli :D lśniącej, pachnącej etc. hehe
szkoda tylko, że już zwykła PS3 nie będzie produkowana, bo jeśli przyjdzie komuś kupić konsolę to tylko badziewnego Slim-a
 

Peek

New member
Bez reklam
Teraz wszyscy rzucą się do sklepów po ostatnie "chlebaki", bo rzeczywiście Slim zalatuje bazarową tandetą, jeszcze to logo...

Sony narzekało na sprzedaż to teraz dopiero dostaną po kieszeni...

A że konsola jest lżejsza? Czy wy nosicie swoje po domu? Bo ja nie.

Jak dla mnie Slimka jest bardzo brzydka.
 

qazar

Member
Bez reklam
ja mam wręcz odwrotne spostrzeżenia niż wy, sprzedałem wczoraj fat 80gb i we wrześniu kupuje slima, będzie dobrze wyglądał z sony z5500 :D
 
Do góry