Przyjechał telewizor LCD LED Panasonic WT50 na testy - proszę o pytania ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przyjechał telewizor LCD LED Panasonic WT50 na testy - proszę o pytania ?




TX-L55WT50E-HiRes-Image__Image--%5B1%5D%28%28Europe%29%29-1ZoomA1001001A12C29A61503F66571.jpg


020__MG_0760.JPG
 

krempla

Member
Po, co jakiekolwiek pytania. Rób test, zunifikuj go do naszyc potrzeb. Zadający pytania nie fachowcy, czyli fotumowicze tego forum sami obniżają jego wartość. Forum jest po to, by dowiedzieć się od osób kompetentnych a nie forumowicza, który najczęściej opiera swoje stwierdzenia na domniemaniach tworząc z nich supozycję. Naprawdę kiki, powiem ci stary, Bierz się w garść i testuj sam bez żadnych pytań. Bo i po co one mają być stawiane.
 

bielikk

New member
Bez reklam
Wt50

"Panasonic WT 50 to najlepszy TV na rynku - rewelacyjna szybkość matrycy, rewelacyjna płynność, rewelacyjna czerń, rewelacyjne kolory, rewelacyjne kąty ..."
Panowie jak przedstawiciel firmy Panasonic - sprzedawca - dystrybutor, może wykonać obiektywny test sprzętu, którym handluje. Niech raczej swój test podpisze - "REKLAMA".

Dlaczego? - przypomnę tylko jak KIKI testował Panasa z serii E30E - podawałem adres strony gdzie w niezależnym teście ten model okazał się bardzo miernym TV, natomiast KIKI zachwalał go jakbyśmy mieli do czynienia z SUPER LCD.
Panasonic Viera TX-LF32E30
 

peterka1000

Member
Bez reklam
krempla;
wypiłeś ...
poczytaj swój txt

Mnie już zdążył nawymyślać od infantylnych chłopców w temacie o VT50 . Forum właśnie jest po to aby każdy się mógł wypowiedzieć . A dla mnie akurat opinie posiadaczy są bardziej wiarygodne bo napewno bezstronne . Oczywiście Kikiego prace szanuje ale mam swoje zdanie :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model zestawiłem z plazmą VT30 i na razie szczęka do ziemi.
Wygląd rewelacja, skalowanie w SD super, czerń szok.
Ale szczegółowo jutro.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Też to dziwne ale zauważyłem to samo u siebie dziś.
Zapytam Głównego specjalistę z Panasonica , zobaczymy co powie ?
 
Do góry